Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 9 lipca 2020, 17:05

autor: AlexB

Killing Floor 2 i dwie inne gry od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Od dziś na platformie Epic Games Store będzie można zdobyć za darmo trzy gry – Killing Floor 2, Lifeless Planet: Premier Edition oraz The Escapists 2. Oferta będzie ważna do 16 lipca.

[Aktualizacja] Killing Floor 2, Lifeless Planet: Premier Edition oraz The Escapists 2 można już odebrać za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie Torchlight II.

Minął kolejny tydzień, zatem tradycyjnie pora na zmianę warty, jeśli chodzi o darmowe gry udostępnione na platformie Epic Games Store. Od dziś od godziny 17:00 będzie można zdobyć na niej aż trzy kolejne pozycje – Killing Floor 2, Lifeless Planet: Premier Edition oraz The Escapists 2. Jednak zanim nastąpi wymiana oferty, wciąż można przypisać do swojego konta zręcznościówkę z elementami logicznymi Hue.

Killing Floor 2 i dwie inne gry od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - ilustracja #1
Killing Floor 2 jest jedną z trzech gier, które będzie można zdobyć od dziś za darmo na platformie Epic Games Store.

Killing Floor 2 jest przygotowaną przez studio Tripwire Interactive kooperacyjną strzelanką FPP, której pełna wersja zadebiutowała na PC w 2016 roku. Tytuł spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy oraz mediów branżowych i do dziś cieszy się sporą popularnością (via Steam Charts).

  1. Killing Floor 2 na platformie Epic Games Store

Lifeless Planet to przygodowa gra akcji, za stworzenie której odpowiada studio Stage 2. W jej ramach możemy wcielić się w astronautę próbującego rozwikłać zagadkę planety, która miała być idealnym miejscem do rozwoju życia, lecz zmieniła się w niegościnną pustynię. Tytuł miał swoją pierwotną premierę na PC w czerwcu 2014 roku.

  1. Lifeless Planet: Premier Edition na platformie Epic Games Store

Z kolei The Escapists 2 to opracowana przez studio Mouldy Toof nietypowa zręcznościowa przygodówka 2D, w której naszym zadaniem jest ucieczka z więzienia. Co ciekawe, tytuł ten miał pierwotnie być udostępniony za darmo na platformie Epic Games Store w ubiegłym miesiącu, lecz ze względu na bliżej niesprecyzowany problem wycofano go z oferty z zapewnieniem, że zostanie on rozdany w innym terminie. Jak widać, obietnicy dotrzymano.

  1. The Escapists 2 na platformie Epic Games Store

Wszystkie te trzy gry będą dostępne za darmo na platformie Epic Games Store do 16 lipca do godziny 17:00 czasu polskiego. Jak na razie nie wiemy, jak będzie wyglądała oferta na kolejny tydzień. Gdy tylko zostanie ona zaprezentowana, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.