Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2020, 17:16

autor: Froozyy

W American Truck Simulator pojawi się gratka dla wirtualnych turystów

Nowy dodatek do American Truck Simulator, przenoszący nas do stanu Idaho, wprowadzi punkty widokowe, dzięki którym gracze będą mogli podziwiać wybrane lokacje za pomocą specjalnych przerywników filmowych.

W American Truck Simulator pojawi się gratka dla wirtualnych turystów - ilustracja #1
W American Truck Simulator gracze dostaną możliwość podziwiania widoków.

Deweloperzy ze studia SCS Software poinformowali, że w dodatku do gry American Truck Simulator, dzięki któremu zwiedzimy stan Idaho, pojawi się nowy element rozgrywki w postaci punktów widokowych (na podobieństwo tych z The Crew). Zostaną one umieszczone w różnych lokacjach i będą zachęcały graczy do chwilowego zatrzymania się, by podziwiać najciekawsze i najładniejsze miejsca, które zostaną zaprezentowane za pomocą specjalnych przerywników filmowych. Takie lokacje widoczne będą na GPS-ie (ikona filoletowej gwiazdy). Twórcy udostępnili krótki materiał wideo prezentujący nadchodzącą funkcję.

Warto zaznaczyć, że punkty widokowe na razie znajdą się tylko w stanie Idaho, ale jeśli zostaną dobrze przyjęte przez graczy, to deweloperzy na pewno zabiorą się za ich rozszerzenie (zarówno dodając tę funkcję w innych regionach USA, jak i wzbogacając lokacje np. o ciekawe informacje na temat danego miejsca). Dodatek wprowadzający stan Idaho ukaże się w lipcu, a już teraz możecie dodać go do listy życzeń na platformie Steam. Natomiast kolejne rozszerzenie – Colorado – trafi do rąk graczy najprawdopodobniej pod koniec tego roku.