Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry The Walking Dead: The Telltale Series Collection

To strona z ocenami gry The Walking Dead: The Telltale Series Collection. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformie PS4 XONE.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PS4
XONE

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
22.11.2017 15:39
Harlejowiec
2
Junior

Może by tak w końcu polską wersję dodali?

29.08.2018 21:19
odpowiedz
Patryk K
16
Legionista
8.5

Pierwszy epizod 1 sezonu niezbyt mnie zaciekawił ale go przemęczyłem i potem poszło z górki. Fabuła stała się ciekawa i wciągająca. Niektóre wybory ostatecznie nie miały jakiegoś wielkiego ( albo żadnego ) wpływu ale gra tak prowadziła fabułę, że się tego w czasie gry nie czuło. Historia bardzo fajna - wciągająca - dobrze, że całość prowadzimy różnymi postaciami ale główny wątek dotyczy jednego bohatera.
Dopiero w 3 sezonie poprawiły się lepsze modele/grafiki/animacje postaci. Fajnie, że wyszła kolekcja, aczkolwiek cena zaporowa ( nowa pudełkowa albo PS Store to koszt 249zł ) a wersja pudełkowa trudno dostępna jeśli chodzi o używkę. Przeszedłem i polecam. Seria z Michonne też mi się podobała - dobra muzyka i intro. Plus za przenoszenie wcześniejszych decyzji do następnych sezonów.