Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier Revolt Games

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Revolt Games:


Russobit-M

Wiadomości dotyczące Revolt Games


Game Factory Interactive na targach E3 2005

ComCo, 11 maja 2005, 09:57

Rosyjska Game Factory Interactive dołączyła do grona firm, które zaprezentują swoje produkcje na zbliżających się wielkimi krokami targach E3 (18-20 maja; Los Angeles). Poniżej znajdziecie kompletną listę oraz krótkie informacje odnośnie pozycji, które doczekają się pokazu na stoisku tego producenta i wydawcy.

Koniec beta-testów Homeplanet: Play With Fire

ComCo, 14 marca 2004, 11:38

Po długich tygodniach wytężonych prac, zespół developerski 3Map Games ogłosił właśnie zakończenie fazy beta-testów dodatku do kosmicznej strategii czasu rzeczywistego Homeplanet, noszącego podtytuł Play With Fire. Opisywane rozszerzenie wprowadzi do oryginału oczekiwany tryb rozgrywki multiplayer (sieć lokalna/Internet; do 16 osób walczących jednocześnie), a także zaoferuje graczom zupełnie nową kampanię, nowe postacie bohaterów, nowe modele gwiezdnych promów czy możliwość korzystania z unikatowych upgrade'ów.

Tryb multiplayer w Homeplanet, wchodzi w fazę testów

Krystian Smoszna, 14 stycznia 2004, 09:10

Prace Revolt Games nad ukończeniem dodatku Playing with Fire do gry Homeplanet, zbliżają się powoli ku szczęśliwemu finałowi. Projektanci kończą tworzyć nowe misje, wszystkie zabiegi związane z efektami wizualnymi także są praktycznie zrobione. Profesjonalni aktorzy nagrywają swoje partie mówione, a jeden z autorów muzyki do oryginalnego Homeplanet kończy pracę nad premierowymi utworami. Tryb multiplayer, który stał się niegdyś główną przyczyną rozpoczęcia prac nad dodatkiem, jest już gotowy i jak najbardziej funkcjonalny. Programiści z Revolt Games planują przeprowadzić teraz jego kolejne testy, co ma pomóc w wyłapaniu i usunięciu wszystkich błędów.

Gra Homeplanet otworzy swe podwoje także dla wielu użytkowników jednocześnie

eLKaeR, 30 sierpnia 2003, 14:35

Za niewiele ponad miesiąc wirtualny symulator kosmiczny pt. Homeplanet zostanie wydany poza granicami Rosji. Tymczasem za sprawą firm 3DMap Games i Russobit powstaje specjalne rozszerzenie wspomnianej gry, przeznaczone dla entuzjastów zabawy wieloosobowej

Homeplanet beta w listopadzie

Solnica, 10 października 2002, 00:19

W przyszłym miesiącu zaprezentowana zostanie grywana wersja beta Homeplanet, kosmicznego symulatora tworzonego przez rosyjski zespół developerski - Revolt Games.

Pięć gier z Russobitu w ofercie Cenegi

Łosiu, 18 września 2002, 14:20

Cenega Poland oficjalnie oświadczyła, iż zawarła umowę ze znanym rosyjskim wydawcą, firmą Russobit-M, na mocy której wyda w naszym kraju pięć ciekawych pozycji, tj. HoveRace, Homeplanet, Soldiers of Anarchy, New World Order oraz Celtic Kings: Rage of War. Gry zostaną wydane w IV kwartale tego roku i na początku roku 2003, w pełnej polskiej wersji językowej. Trzy z powyższych tytułów do niedawna znajdowały się w planie wydawniczym firmy Manta Multimedia, jednak jak się dowiedzieliśmy Manta kończy współpracę z rosyjskim wydawcą. Cenega zaś stara się o podpisanie długoterminowej umowy z firmą Russobit-M.

Zapowiedź: Homeplanet

Fajek, 3 czerwca 2002, 16:53

Homeplanet to kolejne dzieło rosyjskich programistów, które ma szansę na stałe wedrzeć się do historii gier komputerowych, szczególnie, iż ostatnimi czasy symulacji kosmicznych jest jak na lekarstwo.

The Druid King, Hoverace i Homeplanet - nowe gry w ofercie Manty

Fajek, 8 kwietnia 2002, 14:16

Jak podaje firma Manta Multimedia, od dziś firma ta stała się dystrybutorem trzech interesująco zapowiadających się gier: The Druid King, Hoverace i Homeplanet. Na uwagę zasługuje szczególnie ostatni tytuł, który jest kosmicznym symulatorem mającym wnieść nową jakość do tego gatunku.

Neuro - nowy projekt zespołu Revolt Games

Łosiu, 27 lutego 2002, 09:15

Rosyjski developer Revolt Games poinformował, że pracuje nad swą kolejną produkcją zatytułowaną Neuro. Będzie to gra akcji/FPS osadzona w tym samym futurystycznym, świecie, co drugi obecnie tworzony przez Revolt Games tytuł, Homeplanet.

Anglojęzyczna oficjalna strona Homeplanet

Solnica, 28 grudnia 2001, 15:13

Uruchomiona została anglojęzyczna oficjalna strona Homeplanet, kosmicznego symulatora tworzonego przez rosyjski zespół developerski Revolt Games.

Homeplanet zapowiedziany

Łosiu, 29 listopada 2001, 08:52

Rosyjski zespół developerski, Revolt Games, który dotychczas zajmował się jedynie lokalizowaniem gier (m.in. Gorasul, Rally Trophy, Battle Realms), podał do wiadomości, że pracuje obecnie nad komicznym symulatorem lotu o tytule - Homeplanet.