Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Neuro (PC)

Neuro PC

Gra akcji/FPS osadzona w cyberpunkowym świecie przyszłości. Gracz staje się żołnierzem Konfederacji Ziemskiej walczącym z militarnym klanem Troiden.

Akcji | FPP | strzelanki

PC Windows
Okładka Neuro (PC)

rosyjska

data premiery gry w wersji PC:

10marca2006

Neuro to gra akcji/FPS osadzona w tym samym futurystycznym świecie, co drugi tytuł; Homeplanet; stworzony przez rosyjski zespół Revolt Games. Rzecz dzieje się w odległej przyszłości, kiedy to ludzkość rozpoczęła eksplorację nieznanych otchłani przestrzeni kosmicznej. Z początku małe i niesamodzielne kolonie na nowo zasiedlonych systemach planetarnych, zamieniły się w wielkie centra przemysłowo naukowe, stały się niezależne od Ziemi i w efekcie ich mieszkańcy zaczęli dążyć do niepodległości oraz odłączenia się od Konfederacji Ziemskiej. Ludzkość podzieliła się na liczne skłócone klany. Akcja gry rozpoczyna się na powierzchni planety Sorgo. Głównym bohaterem jest Craig Richards, żołnierz Konfederacji Ziemskiej wykorzystujący w walce umiejętności parapsychiczne (tzw. psionic soldier). Znajduje się on w centrum konfliktu toczącego się pomiędzy specjalnymi służbami konfederacji oraz militarnym klanem Troiden.

Gracze poprowadzą bohatera przez siedem różnorodnych lokacji (m.in. Megalopolis, laboratoria naukowe, dżungla, baza wojskowa, stacja kosmiczna) i zmierzą się z ponad 20 typami przeciwników kierowanych przez zaawansowane A.I., m.in. najemnicy, żołnierze klanu, handlarze narkotyków, itp. W walce możemy wykorzystać piętnaście rodzajów broni oraz parapsychiczne właściwości naszego bohatera. Przykładowo, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zawładnąć umysłem jednego z wrogich żołnierzy i wykorzystać go w charakterze żywej tarczy. Całość oprawy audiowizualnej utrzymana jest w charakterystycznym cyberpunkowym klimacie. Neuro pozwala na rozgrywkę w trybie single i multiplayer.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: 8.1 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Neuro

16+

Wymagania sprzętowe Neuro

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128MB (GeForce 6600 lub lepsza), 2.5 GB HDD, Windows XP

Game Factory Interactive na targach E3 2005

wiadomość11 maja 2005

Rosyjska Game Factory Interactive dołączyła do grona firm, które zaprezentują swoje produkcje na zbliżających się wielkimi krokami targach E3 (18-20 maja; Los Angeles). Poniżej znajdziecie kompletną listę oraz krótkie informacje odnośnie pozycji, które doczekają się pokazu na stoisku tego producenta i wydawcy.

Neuro - nowy projekt zespołu Revolt Games

wiadomość27 lutego 2002

Rosyjski developer Revolt Games poinformował, że pracuje nad swą kolejną produkcją zatytułowaną Neuro. Będzie to gra akcji/FPS osadzona w tym samym futurystycznym, świecie, co drugi obecnie tworzony przez Revolt Games tytuł, Homeplanet.