Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące Cinemaware


I wojna światowa w wydaniu mobilnym
I wojna światowa w wydaniu mobilnym

Adrian Werner, 17 lipca 2015, 11:34

W najnowszej odsłonie naszego cyklu krótkich artykułów przyglądamy się najlepszym grom mobilnym osadzonym w realiach I wojny światowej.

Wieści ze świata (This War of Mine, Dragon Age: Inkwizycja, Street Fighter V) 18/12/2014
Wieści ze świata (This War of Mine, Dragon Age: Inkwizycja, Street Fighter V) 18/12/2014

luckie, 18 grudnia 2014, 12:57

Dziś piszemy m.in. o nowym patchu do gry This War of Mine, darmowym DLC do Dragon Age: Inkwizycja oraz postępie prac nad Street Fighter V. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Call of Duty: Advanced Warfare, inXile Entertainment, Final Fantasy XIII) 5/12/2014
Wieści ze świata (Call of Duty: Advanced Warfare, inXile Entertainment, Final Fantasy XIII) 5/12/2014

luckie, 5 grudnia 2014, 14:06

Dziś piszemy m.in. o aktualizacji do Call of Duty: Advanced Warfare, nowym RPG-u studia inXile Entertainment oraz łatce graficznej do gry Final Fantasy XIII. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (GTA V, Panache Digital Games, Rocket Ranger Reloaded) 13/11/14
Wieści ze świata (GTA V, Panache Digital Games, Rocket Ranger Reloaded) 13/11/14

luckie, 13 listopada 2014, 12:20

Dziś piszemy m.in. o premierowym patchu do GTA V na PlayStation 4 i Xboksie One, nowym studiu deweloperskim współtwórcy serii Assassin's Creed oraz zbiórce kickstarterowej na Rocket Ranger Reloaded. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Amigowy Wings powróci za 350 tysięcy dolarów – akcja na Kickstarterze
Amigowy Wings powróci za 350 tysięcy dolarów – akcja na Kickstarterze

Hed, 12 sierpnia 2012, 15:49

Kultowy amigowy symulator Wings powróci, jeśli zbierzemy 350 tysięcy dolarów na Kickstarterze. Twórcy produkcji z firmy Cinemaware chcą wydać jej odświeżoną wersję na pecetach i urządzeniach mobilnych.

Cinemaware Classics - hity sprzed lat powrócą w nowej oprawie
Cinemaware Classics - hity sprzed lat powrócą w nowej oprawie

Krystian Smoszna, 14 maja 2006, 16:21

Firma Cinemaware, która największe sukcesy w branży gier komputerowych święciła pod koniec lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia, przymierza się do wskrzeszenia swoich starych hitów. Nowa seria programów rozrywkowych, która będzie nosić nazwę Cinemaware Classics, zadebiutuje na rynku już na początku przyszłego roku.

Poradnik: Robin Hood: Defender of the Crown

Redakcja GRYOnline.pl, 27 września 2004, 22:34

Poradnik do strategii Robin Hood: Defender of the Crown przedstawiający najlepszy według autora sposób prowadzenia rozgrywki, efektywne posunięcia, oraz rady dotyczące rozmieszania wojsk i zajmowania kolejnych hrabstw.

X2: The Threat oraz Robin Hood: Defender of the Crown na polskim rynku

ComCo, 28 listopada 2003, 13:56

Wiele, często bardzo dobrych produkcji niekiedy w ogólnie nie trafia do naszego kraju, a jeżeli udaje się nam doczekać premiery niektórych z nich (z wielomiesięcznym opóźnieniem w porównaniu do Zachodu), to jedni gracze się cieszą, a inni narzekają „dlaczego dopiero teraz?!”. Do tej pory w planach wydawniczych naszych rodzimych dystrybutorów gorączkowo poszukiwałem dwóch gier, tj. X2: The Threat oraz Robin Hood: Defender of the Crown, no i znalazłem. Rzeczone pozycje zamierza wydać w Polsce firma PLAY - warto zwrócić na nie uwagę tym bardziej, że cena detaliczna każdego z tytułów nie przekracza 50 PLN.

Zespół Cinemaware uczcił wydanie Robin Hood: Defender of the Crown

ComCo, 13 października 2003, 15:42

Niedawna (30 września bieżącego roku) premiera nowej odsłony hitu o nazwie Robin Hood: Defender of the Crown, znanego jeszcze z czasów panowania Amigi (ponad milion sprzedanych egzemplarzy gry), była dla jej producenta - firmy Cinemaware - kolejnym krokiem milowym w rozwoju. Starsi gracze zapewne mają dużo wspomnień związanych z końcem lat osiemdziesiątych i oryginalnym Defenderem, zaś aby uczcić premierę jego nowego wcielenia, pracownicy Cinemaware przygotowali kilka naprawdę miłych niespodzianek.

Znów będziesz okradał bogatych i rozdawał biednym
Znów będziesz okradał bogatych i rozdawał biednym

Syriusz, 30 lipca 2003, 21:24

Firma Capcom zawarła umowę z Cinemaware, na mocy której stała się ogólnoświatowym dystrybutorem nowej odsłony - wydanej przed laty produkcji - Robin Hood: Defender of the Crown, na następujące platformy: PC, Sony PlayStation 2 oraz Microsoft Xbox.

Zapowiedź Robin Hood: Defender of the Crown

Fajek, 11 września 2001, 12:34

„Bierzemy trochę zdobywania i wojowania, kilka małych gier akcji oraz wstawki filmowe, dobrze to wszystko mieszamy i pieczemy przez 30 minut. Następnie wystarczy wszystko schłodzić i już jest gotowe do podania.” - Morgan Gray