Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Shin'en Multimedia

Firma producent wydawca


Wiadomości dotyczące Shin'en Multimedia


Pierwsza gra na PS5 w 8K - zobacz The Touryst
Pierwsza gra na PS5 w 8K - zobacz The Touryst

Maycuzai, 1 października 2021, 17:53

Przygodówka The Touryst niedawno doczekała się portu na PS5. Co ciekawe, tytuł ten jest renderowany na tej platformie w natywnym 8K, co czyni go pierwszą konsolową grą działającą w tej rozdzielczości. Jest jednak pewien haczyk...

Premiery gier w Polsce (6-12 października)
Premiery gier w Polsce (6-12 października)

Vercetti, 14 października 2008, 12:19

Miniony tydzień nie należał do najobfitszych, jeśli chodzi o polskie premiery gier. Na sklepowych półkach w naszym kraju pojawiły się raptem trzy nowe tytuły. Wszystkie je wyszczególniliśmy na poniższej liście.

Nanostray 2 jednak dopiero w 2008 roku
Nanostray 2 jednak dopiero w 2008 roku

Misiek, 5 października 2007, 15:19

Wszyscy spodziewaliśmy się, że Nanostray 2, sequel klasycznej strzelaniny wydanej na DS-a w 2005 roku, ukaże się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Firma Majesco Entertainment (wydawca) ogłosiła jednak, że premiera wspomnianego tytułu będzie miała miejsce dopiero na początku przyszłego roku.

Znamy nowe szczegóły na temat Nanostray 2

Jiker, 9 lipca 2007, 17:03

Studio Shin’en Multimedia ujawniło nowe informacje poświęcone grze Nanostray 2, kontynuacji udanej klasycznej strzelaniny wydanej na Nintendo DS w 2005 roku. Przedstawione szczegóły rzucają nieco światła m.in. na nowy system sterowania.

Zapowiedziano grę na NDS na podstawie serialu dla dzieci Pet Alien
Zapowiedziano grę na NDS na podstawie serialu dla dzieci Pet Alien

Metatron, 29 listopada 2006, 11:26

Firma The Game Factory podpisała umowę z Taffy Entertainment na wydanie gry Pet Alien, opartej o animowany serial dla dzieci pod tym samym tytułem. Światowa premiera tytułu odbędzie się w przyszłym roku. Produkcja zmierza na konsolę przenośną NDS.

Kolejna gra o przygodach Garfielda wiosną na NDS
Kolejna gra o przygodach Garfielda wiosną na NDS

Metatron, 22 listopada 2006, 12:04

Firma The Game Factory ogłosiła, że 9 marca przyszłego roku do brytyjskich sklepów trafi gra Garfield’s Nightmare. Produkcja powstaje z myślą o przenośnej konsoli NDS. Będzie to platformówka z najbardziej cynicznym i leniwym kotem świata w roli głównej.

Zapowiedziano "Nanostray 2"

Metatron, 3 września 2006, 11:57

Shin’en Multimedia, firma znana z tworzenia gier na przenośne konsole Nintendo, zapowiedziała wydanie drugiej części hitu z NDS – Nanostray. Gra, podobnie jak poprzedniczka, będzie strzelaniną przywodzącą na myśl liczne produkcje, które swego czasu rządziły w salonach gier.

THQ wydawcą gier Majesco w Europie

ComCo, 19 sierpnia 2005, 11:26

Korporacja Majesco zawarła ostatnio umowę z europejskim oddziałem THQ, na mocy której ten drugi podmiot zajmie się wydaniem czternastu elektroniczno-rozrywkowych produkcji amerykańskiego wydawcy na obszarze Starego Kontynentu. Porozumienie dotyczy wszystkich krajów objętych systemem PAL i ma obowiązywać przez najbliższe dwa lata.