Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWiiU
Okładka Nano Assault NEO (WiiU)
OkładkaNano Assault NEO (WiiU)

Nano Assault NEO WiiU

Trójwymiarowa strzelanka rodem z automatów wykorzystująca zaawansowane funkcje kontrolera Wii U GamePad. Obejmujemy kontrolę nad mikroskopijnym statkiem i eliminujemy śmiertelnie niebezpieczne wirusy zagrażające całej ludzkości.

Zręcznościowe | science fiction | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Nano Assault NEO Premiera WiiU

18listopada2012

producent: Shin'en Multimedia wydawca: Shin'en Multimedia Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Nano Assault NEO

Never Alone

Shantae: Half-Genie Hero

Chasing Aurora

Nano Assault NEO to nowa wersja gry Nano Assault wydanej ekskluzywnie na przenośną konsolę Nintendo 3DS. Tym razem twórcy postanowili wykorzystać szereg rozwiązań oferowanych przez urządzenie Wii U wraz z zaawansowanym kontrolerem Wii U GamePad wyposażonym w ekran dotykowy.

Ludzkość znalazła się w obliczu poważnego zagrożenia nie mogąc sobie poradzić z szybko rozprzestrzeniającym się, śmiertelnie niebezpiecznym wirusem. Naukowcy postanawili wysłać do akcji mikroskopijny statek, który wyeliminuje go na poziomie komórkowym. Na drodze do ostatecznego zwycięstwa czeka na graczy szesnaście etapów podzielonych na cztery znacznie różniące się pod względem wizualnym środowiska. Na końcu każdego z nich musimy się zmierzyć z wyjątkowo potężnym bossem.

Akcję obserwujemy standardowo z góry poruszając się po zainfekowanych terenach i strzelając z zamontowanych na statku działek. Wraz z postępami w grze otrzymujemy punkty, które możemy wymienić we wbudowanym sklepie na ulepszenia. Dzięki dotykowemu ekranowi kontrolera ustawiamy na bieżąco położenie i kierunek strzału poszczególnych wieżyczek. Twórcy przygotowali również szereg power-upów zwiększających szanse gracza na przetrwanie.

W każdej chwili możemy wyłączyć telewizor i kontynuować grę na ekranie kontrolera Wii U GamePad. Jego funkcje pozwalają również na zabawę w trybie kooperacji dla dwóch użytkowników. Wtedy jeden z graczy obserwuje rozgrywkę na ekranie telewizora, a drugi na kontrolerze Wii U GamePad.

Oprawa graficzna gry Nano Assault NEO jest utrzymana w neonowej kolorystyce. Na każdym kroku obserwujemy wielobarwnej wiązki wystrzeliwane z działek i wybuchy rozświetlające ciemności.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Nano Assault NEO

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci. Gra zawiera elementy przemocy.