Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneWiiSwitchWiiU
Okładka Art of Balance (Wii)

Art of Balance

Art Of Balance to gra logiczno-zręcznościowa, w której zadaniem gracza jest skonstruowanie wieży złożonej z elementów o różnych kształtach i utrzymanie jej w równowadze przez określony czas. Za jej stworzenie odpowiada niemieckie studio Shin’en Multimedia.

Logiczne | elementy zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Okładka Art of Balance (Wii)

data premiery gry:

15lut2010

Wii

9paź2014

WiiU

4paź2018

Switch
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Art Of Balance to szalenie wciągająca gra logiczno-zręcznościowa, polegająca na umiejętnym ustawianiu na sobie rozmaitych elementów o różnych kształtach. Za powstanie gry odpowiada niemieckie studio Shin’en Multimedia, mające na swoim koncie wiele udanych produkcji na konsole firmy Nintendo.

Mechanika gry bazuje na umiejętnym wykorzystaniu praw fizyki. Zadaniem gracza jest skonstruowanie wieży, złożonej z obiektów o różnych kształtach i utrzymanie jej w równowadze przez określony czas. Konstrukcja ustawiona jest pośrodku pojemnika z wodą, tak więc w przypadku niepowodzenia wieża rozpada się na części lądujące w zbiorniku. Autorzy przygotowali 100 zróżnicowanych poziomów, umiejscowionych w różnych sceneriach. Początkowe etapy można zaliczyć w kilka sekund, lecz poziom trudności rośnie sprawiając, iż każdy kolejny stanowi dla graczy coraz większe wyzwanie.

Mimo, iż Art Of Balance to gra logiczno-zręcznościowa, jej oprawa stoi na wysokim poziomie. Oprócz trybu gry, przeznaczonego dla jednego gracza, przewidziano także możliwość rywalizacji w trybie head-to-head na podzielonym ekranie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1 - 2  

Nośnik: dystrybucja cyfrowa

Gry podobne do Art of Balance

Wymagania wiekowe Art of Balance

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Art of Balance

Nintendo Wii U

Nintendo Wii U

  • Wykorzystuje:
  • WiiU eShop
Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • Wii eShop
Nintendo Switch

Nintendo Switch

  • Wykorzystuje:
  • eShop
WiiU
Wii
Switch