Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wydawcy gier Black Cactus

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Black Cactus:


Microids/Anuman Interactive

Empire Interactive

Wiadomości dotyczące Black Cactus


Przegląd prasy: Click!, NŚGK i PLAY 1/2004 już w kioskach

Solnica, 19 grudnia 2003, 16:48

W punktach z prasą rozmieszczonych na terenie naszego kraju czekają na was najnowsze, świąteczno-noworoczne (1/2004) numery czasopism poświęconych tematyce gier komuterowych/video: Click!, Nowy Świat Gier Komputerowych oraz PLAY.

Warrior Kings: Battles - poprawki systemowe

ComCo, 12 kwietnia 2003, 10:28

Pomimo tego, że premiera pełnej wersji gry Warrior Kings: Battles w niektórych krajach Starego Kontynentu odbyła się pod koniec marca, jej autorzy - zespół Black Cactus - nie wstrzymują prac nad swoim dziełem. Otóż w sieci pojawiły się dwa patche, usuwające z powyższej produkcji najbardziej uciążliwe błędy.

Demo Warrior Kings: Battles do pobrania

Łosiu, 11 marca 2003, 09:44

Warrior Kings to strategia czasu rzeczywistego osadzona w klimatach fantasy, która okazała się jedną z najbardziej niedocenionych produkcji ubiegłego roku w naszym kraju. Niedługo na zachodzie firmy Black Cactus i Empire Interactive wydadzą dodatek do Warrior Kings o podtytule Battles i miejmy nadzieję, że w przyszłości trafi on także do polskich sklepów. Tymczasem zapraszam do pobrania wersji demonstracyjnej Warrior Kings: Battles z naszego działu Pliki.

Kolejne gry z serii Warrior Kings

Fajek, 24 lutego 2003, 12:58

Firma Empire Interactive poinformowała dziś o uzyskaniu wyłączności na publikacji gier z serii Warrior Kings , która to jest tworzona przez firmę Black Cactus. Dotyczy to przede wszystkim sequel’a zatytułowanego Warrior Kings: Battles, RTS’a, który zostanie wydany w marcu tego roku.

Od dzisiaj Wariorr Kings PL oraz Wiggles PL po 49,90

Fajek, 23 października 2002, 13:53

W dniu dzisiejszym do sklepów w całej Polsce trafiły reedycje gier Warrior Kings PL i Wiggles PL wydane w serii Fajna Cena. Obie gry są sprzedawane ze wszystkimi dodatkami i bonusowymi płytami, podobnie jak w dniu ich premiery.

Chcesz zostać generałem? – Zgłoś się do firmy Black Cactus

Łosiu, 19 września 2002, 07:53

Kampanie oraz akcje promujące gry i zachęcające nas do ich zakupu zaczynają przebierać ostatnio, nie tyle dziwne, co niespotykane dotąd formy. Po słynnym już Turoku firmy Acclaim, na kolejny pomysł wpadł francuski producent Black Cactus. Pracuje on obecnie nad „Warrior Kings: Battles”, drugą częścią udanej strategii „Warrior Kings”, i ogłosił, iż szuka graczy, którzy chcą wystąpić w grze jako generałowie. Zainteresowani? :)

Recenzja: Warrior Kings

Fajek, 17 maja 2002, 11:11

Warrior Kings – gra zapowiadana jako rewolucja w gatunku RTS. Niestety na zapowiedziach się skończyło, ale nie zmiania to faktu, iż WK to kawał dobrej roboty. Jak duży kawał? Zapraszam do recenzji...

Warrior Kings - premiera!

Fajek, 8 maja 2002, 10:01

Dziś do sklepów w całej Polsce trafia gra strategiczna czasu rzeczywistego autorstwa zespołu Black Cactus, która obok Warcrafta 3 jest najciekawszym tegorocznym tytułem należącym do tegoż gatunku – mowa oczywiście o Warrior Kings.

Warrior Kings - premiera już w środę

Fajek, 6 maja 2002, 15:24

Już 8 maja, a więc w najbliższą środę, odbędzie się premiera Warrior Kings – gry mającej wnieść do gatunku RTS powiew świeżości.

Warrior Kings PL w tłoczni

Solnica, 25 kwietnia 2002, 17:54

Jak poinformowała nas firma CD Projekt, w dniu dzisiejszym do tłoczni trafiła polska wersja gry Warrior Kings, strategii czasu rzeczywistego z akcją umiejscowioną w fantastycznej krainie, będącej czymś w rodzaju alternatywnej średniowiecznej Europy.

Beta Test: Warrior Kings

Fajek, 23 kwietnia 2002, 13:32

Warrior Kings jest szumnie zapowiadany jako przełom w gatunku strategii czasu rzeczywistego. O ile większość firm używa takiego sloganu do zareklamowania swoich produkcji, które z rewolucją tak naprawdę nie mają wiele wspólnego o tyle Black Cactus, firma odpowiedzialna za stworzenie Warrior Kings ma uzasadnione ku temu podstawy. Ale do rzeczy...

Kup koszulkę HoMM IV i kubek Warrior Kings

Fajek, 11 kwietnia 2002, 11:56

Po raz kolejny sklep internetowy Wirtualny Świat (co powoli staje się już tradycją, jeśli chodzi o premiery nowych gier) zorganizował dwie interesujące aukcje.

Warrior Kings - prace nad tłumaczeniem ukończone

Fajek, 26 marca 2002, 15:29

Firma CD Projekt poinformowała, że prace nad tłumaczeniem Warrior Kings dobiegły końca. Jednym słowem, termin premiery jest coraz bliższy.

Udostępniono demo gry Warrior Kings

Łosiu, 10 marca 2002, 08:48

Firma Microids wypuściła dziś grywane demo swej niedawno wydanej strategii czasu rzeczywistego Warrior Kings. Teraz wszyscy zainteresowani zakupem tego tytułu mogą sprawdzić, czy spełni pokładane w nim oczekiwania.

Premiera Warrior Kings przesunięta

Solnica, 1 marca 2002, 12:50

Firma CD Projekt poinformowała, że premiera strategii czasu rzeczywistego Warrior Kings została przesunięta na przełom kwietnia i maja br. Opóźnienie wynikło z przyczyn niezależnych od firmy CD Projekt.