Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Fuzzyeyes Entertainment: wyprodukowane gry

HotDogs HotGirls

HotDogs HotGirls

Edge of Twilight

Edge of Twilight

Wydawcy gier Fuzzyeyes Entertainment

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Fuzzyeyes Entertainment:


Trend Verlag

Wyprodukowane gry

Wydane gry

Edge of Twilightanulowana

Wiadomości dotyczące Fuzzyeyes Entertainment


Edge of Twilight "praktycznie ukończone". Twórcy zbierają fundusze na licencje w serwisie Indiegogo

Jakub Mirowski, 22 maja 2016, 08:57

Twórcy zapomnianego przez większość graczy Edge of Twilight, gry RPG utrzymanej w stylistyce steampunku, zbierają pieniądze na dokończenie prac nad tytułem w serwisie Indiegogo.

Wznowiono prace nad steampunkowym projektem Edge of Twilight

Adrian Werner, 29 grudnia 2012, 18:34

Kilka lat temu gracze czekający na steampunkowe Edge of Twilight musieli pogodzić się ze skasowaniem tego projektu. Teraz jednak prace nad nim zostały dosyć niespodziewanie wznowione. Planowana jest również ekspansja marki na urządzenia mobilne.

Zdementowanie plotek o upadku projektu Edge of Twilight

Gambrinus, 3 grudnia 2009, 09:04

Jeszcze wczoraj informowaliśmy o plotkach na temat zamknięcia australijskiego studia deweloperskiego Fuzzeyes Studios, co miało się wiązać z końcem prac nad bardzo obiecującym tytułem z gatunku RPG - Edge of Twilight. Gra osadzona w steampunkowych klimatach okazuje się jednak mieć nadal kilka punktów życia w zapasie – serwis destructoid.com dotarł do samego źródła i poznał szczegóły perturbacji związanych z produkcją.

Steampunkowe Edge of Twilight skasowane

Jiker, 2 grudnia 2009, 12:15

W sieci pojawiły się informacje sugerujące zamknięcie australijskiego studia deweloperskiego Fuzzeyes Studios oraz kasację gry cRPG Edge of Twilight, łączącej steampunk z fantasy. Produkcja miała zostać wydana na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 jeszcze w tym roku.

Wieści ze świata (Tales of Monkey Island, Battlefield 2, Avatar) 27/07/09

Hed, 27 lipca 2009, 13:12

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. W dzisiejszym wydaniu dowiecie się o zamieszaniu wokół nazwy Edge of Twilight, inwazji piratów na konsolę Wii, tajemniczych projektach autora Castlevanii, produkowanej ponad rok łatce do Battlefielda 2 oraz przyszłości studia Bungie.

Nowe szczegóły dotyczące gry Edge of Twilight

Przemysław Zamęcki, 11 kwietnia 2008, 07:23

Edge of Twilight nie jest grą, która jakoś szczególnie działałaby na wyobraźnię zainteresowanych przygotowywanymi pozycjami graczy. A szkoda, bo to tytuł, który choć nie jest przygotowywany przez żadną wielką firmę, ma szansę zwrócić naszą uwagę dość rzadko ostatnio spotykanym w grach połączeniem steampunka i fantasy oraz nietuzinkowym i dojrzałym przedstawieniem fabuły.

Edge of Twilight w przyszłym roku

Przemysław Zamęcki, 7 marca 2008, 08:57

Estetyka steampunku zamierza triumfalnie powrócić na należne jej miejsce w świecie gier komputerowych i video. Czy gracze, którzy chyba wyczuli już wyraźne zmęczenie materiału podejmą się próby eksploracji tych zapomnianych terytoriów. Miejmy nadzieję, że tak, a pierwszymi jaskółkami nowego wydają się być ujawniony niedawno Damnation i czerpiący przy okazji pełnymi garściami z serii Legacy of Kain, Edge of Twilight.

Steampunk powraca w grze Edge of Twilight

Jiker, 21 sierpnia 2007, 11:55

Konwencja steampunku, zastosowana m.in. w grze Arcanum, powraca. Z jej ciekawych teorii oraz cech postanowili skorzystać członkowie studia FUZZYEYES, którzy poinformowali właśnie oficjalnie o fakcie rozpoczęcia prac nad grą Edge of Twilight.