Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka HotDogs HotGals (PC)

HotDogs HotGirls PC

HotDogs HotGals

Strategiczna symulacja zaproponowana przez Fuzzyeyes Studios. Naszym głównym zadaniem jako właściciela sieci fast foodów jest odpowiednie nią zarządzanie i zdominowanie krajowego rynku.

Strategiczne | ekonomiczne

PC Windows
Okładka HotDogs HotGals (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

9marca2006

10marca2006

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

HotDogs HotGals to strategiczna symulacja zaproponowana przez Fuzzyeyes Studios. Naszym głównym zadaniem jako właściciela sieci fast foodów jest odpowiednie nią zarządzanie i zdominowanie krajowego rynku. Nieocenioną pomocą w osiągnięciu tego celu służą przesympatyczne i przeurocze kelnerki zatrudnione w naszych barach.

Ponieważ to właśnie dziewczyny stanowią siłę zdolną poprowadzić naszą sieć na sam szczyt łańcucha żywieniowego miast i miasteczek, musimy o nie odpowiednio dbać. Po pierwsze ubiór - jak wiadomo zmysł wzroku jest bardzo wyczulony, szczególnie u męskiej części konsumentów - tutaj mamy szeroki wybór począwszy od seksownych i skąpych strojów kąpielowych po oficjalne suknie wieczorowe - w sumie ponad 150 strojów i dodatków do nich. Należy jednak pamiętać o tym, iż wizerunek kelnerki, który nie podoba się jej samej bądź też klientom, naraża nas na straty. Po drugie - odpowiednie kontakty z personelem. Każda z dziewcząt to inna osobowość, tak więc i podejście do każdej z nich musi być zindywidualizowane. Możemy więc wręczać im prezenty, dać podwyżkę, wysłać na szkolenie czy urlop wypoczynkowy - wszystko po to aby podnieść morale i produktywność.

Niemniej ważny jest wystrój lokalu - tutaj również mamy dość szeroki wybór wyposażenia i wykończenia barów, m.in. automaty do kawy czy rośliny ozdobne. Metodą prób i błędów musimy sami wybadać, co podoba się klientom a co ich odstrasza. Możemy tworzyć zarówno "luzackie" bary przy plaży, jak i snobistyczne lokale dla bardziej wymagających klientów. Musimy wreszcie opracować odpowiednią taktykę, która pozwoli konkurować nam z innymi sieciami fast foodów. Może być to program szkolenia i podnoszenia kwalifikacji naszych sprzedawców i kadry zarządzającej, bądź też mniej poprawna moralnie droga - szpiegowanie i sabotaż. W najgorszym wypadku możemy wykorzystać najemników i mafię, którzy wyperswadują uprzykrzającej się konkurencji dalszą obecność w tym interesie.

Wszystkie nasze działania, zarządzanie lokalami oraz personelem, dane na temat finansów, konkurencji oraz poziomu zadowolenia klientów dostępne są w dowolnej chwili za pośrednictwem podręcznego palmtopa. Za jego pomocą możemy wykonać praktycznie każdą czynność wpływającą na rozgrywkę, m.in. rekrutować nowych pracowników, organizować im zmiany, zaaranżować ubiory czy dawać promocje. Twórcy HotDogs HotGals przygotowali również szereg mini-gier oraz wydarzeń losowych. Możemy przykładowo znaleźć osobników śpiących w naszym lokalu, dławiących się klientów, a nawet przeżyć najazd szczurów! Od tego jak poradzimy sobie w danej sytuacji może zależeć dalsza kondycja finansowa sieci.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 7,8 / 10 na podstawie 113 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6.4 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 49 PLN

Wymagania wiekowe HotDogs HotGals

16+

HotDogs HotGirls - recenzja gry
HotDogs HotGirls - recenzja gry

Recenzja 30 marca 2006, 11:49

Najwyższa już chyba pora powiedzieć nieco więcej na temat zatrudnianych przez nas kelnerek, stanowiących jedną z głównych atrakcji omawianego programu. Początkowo sądziłem, iż element ten zostanie ograniczony wyłącznie do podziwiania wdzięków przebywających w barze niewiast. Tak na szczęście nie jest, gdyż powiązano z nimi sporo dodatkowych czynników. Na początku warto zaznaczyć, iż przedstawicielki płci pięknej w naszych barach mogą pełnić wyłącznie rolę kelnerek (wyjątek to usuwanie śmieci). Wykonywaniem innych czynności zajmują się pozostali pracownicy, do których powrócę za kilka chwil.