Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Dinamic Multimedia

Firma producent wydawca

WWW: http://www.dinamic.com/

Adres: Saturno 1, Pozuelo de Alarcón (28224)

Telefon: 902 480 482

Fax: 902 380 382


Wydawcy gier Dinamic Multimedia

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Dinamic Multimedia:


Cryo Networks

Wyprodukowane gry

Wiadomości dotyczące Dinamic Multimedia


Listopadowy numer magazynu Play już w sprzedaży

Solnica, 23 października 2003, 12:58

W punktach z prasą rozmieszczonych na terenie naszego kraju czeka na was od dzisiaj nowy, listopadowy numer magazynu Play. Na dołączonych doń trzech płytach CD znajdziecie między innymi aż pięć pełnych wersji gier (Sacrifice, Pro Beach Soccer, Moon Tycoon, Resurrection: Powrót Czarnego Smoka oraz Toon Car) a wewnątrz numeru jak zwykle wiele ciekawych tekstów na temat gier już wydanych jak i tych będących jeszcze w fazie produkcji: zapowiedzi, recenzje, testy, pojedynki, reportaże itp.

Łatka do Grouch PL

Sznur, 26 lipca 2002, 18:20

Dla wszystkich, którzy zakupili już najnowszy numer czasopisma „Play” (08/2002) i mieli kłopoty z zapisaniem stanu gry podczas zabawy w dołączoną do gazetki polską wersję gry Grouch, mamy dobrą wiadomość. Już dzisiaj dostępna jest łatka usuwająca tą niedogodność.

Więzienny massive multiplayer online

Sznur, 13 lutego 2002, 14:36

Zapewne niektórzy gracze pamiętają jeszcze hiszpańskie studio Dinamic Multimedia, które zakończyło działalność pod koniec zeszłego roku. Zespół ten znany jest u nas choćby z takich tytułów jak M: Alien Paranoia czy Grouch, lecz mało kto zna ich ostatni projekt. Okazuje się, że stworzyli oni swoją własną grę massive multiplayer online, rozgrywającą się w w zupełnie nietypowych dla tego gatunku realiach. Chodzi mianowicie o grę The Prison, w której gracz wciela się w postać skazańca zamkniętego w ściśle strzeżonym więzieniu.

Recenzja M: Alien Paranoia

Fajek, 21 sierpnia 2001, 09:49

M: Alien Paranoia to zręcznościowa gra dla najmłodszych, której bohaterem jest zabawny kosmita o imieniu „M”, którego hobby to pizza, gra komputerowa „Małe ludziki” i podnoszenie ciężarów w przestrzeni kosmicznej.

Promocja w sklepie TopWare Poland

Łosiu, 12 lipca 2001, 15:28

Uwaga! Informuję, iż w internetowym sklepie wysyłkowym TopWare Poland rozpoczęła się promocja i możecie zamówić dwie gry Grouch i Resurrection: Powrót Czarnego Smoka po obniżonych cenach. Ponadto przy zamówieniu przekraczającym 50 PLN czeka na was prezent niespodzianka.

M: Alien Paranoia - demo

Fajek, 5 czerwca 2001, 13:35

Firma TopWare Poland udostępniła wersję demonstracyjną gry M: Alien Paranoia. Już za parę dni gra powinna pojawić się w sklepach.

Promocja TopWare Poland

Fajek, 1 czerwca 2001, 17:40

Firma TopWare Poland ma dla wszystkich graczy dwie dobre wiadomości. Pierwsza z nich to promocja sklepu wysyłkowego tejże firmy.

Polski M: Alien Paranoia już w tłoczni

Łosiu, 29 maja 2001, 13:42

W dniu dzisiejszym firma TopWare Poland poinformowała o tym, iż jej najnowsza zwariowana i bajecznie kolorowa gra zręcznościowa M: Alien Paranoia powędrowała do tłoczni i pojawi się w naszych sklepach już w przyszłym tygodniu.

Resurrection: Powrót Czarnego Smoka - demo PL

Solnica, 9 maja 2001, 14:12

Nie tak dawno za sprawą firmy TopWare do sklepów trafiła gra Resurrection: Powrót Czarnego Smoka. Dzisiaj udostępnione zostało polskie demo (a właściwie dwa) tego tytułu.

Resurrection trafia na półki

Fajek, 20 kwietnia 2001, 13:33

Od wczoraj firma TopWare Poland rozsyła do dystrybutorów grę Ressurection. Ma ona pojawić się w sprzedaży już w przyszłym tygodniu.

Średni „Rune”, rewelacyjny „Severance: Blade of Darkness”, ... „Grouch”

Fajek, 19 kwietnia 2001, 13:25

Wnioskując po przyroście jakości i grywalności jaki następował w kolejnych produkcjach, można było się spodziewać, że po średnio-dobrym Rune i rewelacyjnym Severance: Blade of Darkness, Grouch osiągnie poziom ciężki do wyobrażenia przez zwykłego śmiertelnika. Czy faktycznie tak się stało?

Resurrection za dwa tygodnie w sklepach

Solnica, 9 kwietnia 2001, 16:05

23 kwietnia w sklepach pojawi się dystrybuowana w Polsce przez TopWare gra przygodowo – zręcznościowa pt. Resurrection.

GROUCH w przyszłym tygodniu w sklepach

Solnica, 30 marca 2001, 14:19

W poniedziałek 2go kwietnia na półkach sklepowych pojawi się GROUCH, wydawana przez firmę TopWare gra zręcznościowa z gatunku TPP (widok z perspektywy trzeciej osoby).

„Pokochasz go jak własnego psa”

Solnica, 23 marca 2001, 10:33

Pod koniec przyszłego tygodnia na półki sklepowe trafi kolejna gra z firmy TopWare. Będzie to GROUCH - gra zręcznościowa w której wcielamy się w postać potężnie zbudowanego, muskularnego ale posiadającego złote serce barbarzyńcy, próbującego odzyskać swoją ukochaną uprowadzoną przez złych ludojadów.

Grouch - Inteligencja to nie wszystko

Solnica, 14 lutego 2001, 12:38

Na początku marca do sklepów trafi Grouch, gra akcji/przygodowa sygnowana przez TopWare. Gra ta wydana zostanie w pełnej polskiej wersji językowej, w cenie detalicznej 79 PLN.