Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka M: Alien Paranoia (PC)

M: Alien Paranoia PC

Pomóż sympatycznemu kosmicie o imieniu "M" naprawić statek kosmiczny, który rozbił się na nieznanej planecie obcych zamieszkałej przez złośliwie stworzenia.

Zręcznościowe

PC Windows
Okładka M: Alien Paranoia (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

31maja2001

18czerwca2001

pudełko PL

„M” to młody, 212 letni dostawca pizzy, jego ciało zbudowane jest z organicznych i mechanicznych części, a głowa to sferyczny monitor, na którym wyświetlana jest twarz. Posiada po trzy palce w dłoniach i stopach oraz antenę na czubku głowy. Jego hobby to pizza, gra komputerowa „Małe ludziki” i podnoszenie ciężarów w przestrzeni kosmicznej.

Z powodu braku paliwa jego statek kosmiczny, kupiony z drugiej ręki, roztrzaskał się na dziwnej planecie, zamieszkanej przez bardzo źle usposobione stworzenia. „M" nie ma możliwości nawiązania kontaktu z kimkolwiek, a co gorsza nie zdąży na randkę z „N". Aby mógł opuścić tę planetę musi naprawić statek kosmiczny, zbierając w tym celu wszystkie zgubione fragmenty statku.

Do obrony przed złośliwymi stworzeniami „M” ma wiele wymyślnej broni takiej jak: klaps, laser, bumerang czy gruszka. Oprócz wrogów na swej drodze spotka również sprzymierzeńców: Tortozaur, Pisklę Gorka, Lechonozaur oraz ukochaną „N”. W sumie stworzono ponad 30 różnych typów postaci i wirtualnych zwierząt.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena gry 7.35 / 10 na podstawie 93 ocen czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 49 PLN

Gry podobne do M: Alien Paranoia

Wymagania wiekowe M: Alien Paranoia

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe M: Alien Paranoia

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 233MHz, 32MB RAM

M: Alien Paranoia - recenzja gry
M: Alien Paranoia - recenzja gry

Recenzja 21 sierpnia 2001, 09:42

Jak się można domyślić, Alien Paranoia nie posiada opcji multiplayer, również dział Opcje jest dosyć ubogi. Sterowanie odbywa się za pomocą kursorów oraz kilku klawiszy: podskoku, włączenia/wyłączenia mapy, chodzenia (normalnie M cały czas biega),