Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Hammer Boy (PC)

Hammer Boy PC

Hammer Boy to opracowana przez studio Dinamic Software prosta gra zręcznościowa, której głównym bohaterem jest młodzieniec wyposażony w ogromny młot.

Zręcznościowe

PC Windows
Okładka Hammer Boy (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

10września1991

Hammer Boy to opracowana przez studio Dinamic Software prosta gra zręcznościowa, której głównym bohaterem jest młodzieniec wyposażony w ogromny młot. Zadanie chłopca jest bardzo proste: w ciągu półtorej minuty musi zniszczyć wszystkich wrogów, próbujących zdobyć chronioną przez niego twierdzę.

Rozgrywka podzielona jest na kolejne etapy, różniące się nie tylko poziomem trudności, ale także oprawą wizualną (na początku chronimy fort przez Indianami, później żaglowiec, zamek i kosmiczną bazę). Nasz bohater może poruszać się w lewo lub w prawo po ograniczonej powierzchni. Przeciwnicy atakują zarówno z dołu (próbując wdrapać się na szczyt), jak i z boku (atakując na odległość różnymi pociskami). I jednych i drugich musimy powstrzymać przy pomocy młota. Jeśli co najmniej pięciu przeciwnikom uda przedrzeć się przez linię obrony, twierdza zostanie zdobyta, a Ty stracisz jedno z dodatkowych „żyć”. Jeśli natomiast skutecznie wyeliminujesz wrogów, po upływie wyświetlanego w prawym, górnym rogu czasu, trafisz do kolejnej planszy.

Hammer Boy podobnie jak inne produkty tego typu (np. Ork Attack), nie wymagają od graczy używania szarych komórek. Liczą się tu: szybkość w reagowaniu na aktualne wydarzenia oraz duże zdolności manualne. Wysoki poziom trudności, a także ładna oprawa wizualna sprawiają, że fani bezmyślnych gier arcade powinni być po kontakcie z produktem Dinamic Software bardzo zadowoleni.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Hammer Boy

odpowiednia dla każdego wieku