Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Gry w produkcji i planach

Port Royale 4 PC, PS4, XONE, Switch2020

Wydawcy gier Gaming Minds Studios

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Gaming Minds Studios:


Kalypso Media

Wiadomości dotyczące Gaming Minds Studios


Port Royale 4 - znamy datę premiery i wymagania sprzętowe

Entelarmer, 29 kwietnia 2020, 15:20

Firma Kalypso Media ujawniła datę premiery gry Port Royale 4. Pokazano też wymagania sprzętowe produkcji oraz nowy zwiastun, a także poinformowano o rozpoczęciu beta-testów.

Zapowiedziano Port Royale 4 - gra trafi w 2020 r. na PC i konsole

Adrian Werner, 19 sierpnia 2019, 21:46

Podczas Gamescom Opening Night Live firma Kalypso Media ujawniła Port Royale 4, czyli następną część serii strategii ekonomicznych.

Railway Empire - zapowiedziano strategię ekonomiczną od autorów Patrician IV

Adrian Werner, 24 lutego 2017, 10:36

Studio Gaming Minds i firma Kalypso Media zapowiedziały grę Railway Empire. Będzie to strategia ekonomiczna, w której zajmiemy się rozbudową sieci połączeń kolejowych w Stanach Zjednoczonych w XIX i XX wieku.

Grand Ages: Medieval ukaże się we wrześniu na PC-tach i PlayStation 4

Góral, 16 lipca 2015, 12:40

Grand Ages: Medieval, gra strategiczna z akcją osadzoną w średniowieczu, ukaże się 25 września bieżącego roku na komputerach PC i konsoli PlayStation 4 - poinformowała firma Kalypso Media, wydawca produkcji.

Grand Ages: Medieval – nowa strategia twórców Port Royale 3

Ender, 11 sierpnia 2014, 19:00

Niemieckie studio Gaming Minds, odpowiadające za tytuły, takie jak Port Royale 3 i Rise of Venice, zapowiedziało nową strategię czasu rzeczywistego. Akcja Grand Ages: Medieval rozgrywać będzie się w średniowiecznej Europie. Gracze będą mogli prowadzić wojny, handlować oraz odkrywać nowe technologie, budując imperium na ogromnej mapie kontynentu.

Zapowiedziano Rise of Venice - strategię kupiecką autorów Patrician IV

Adrian Werner, 6 czerwca 2013, 08:50

Firma Kalypso i studio Gaming Minds zapowiedziały strategię kupiecką Rise of Venice, która stanowi rozwinięcie pomysłów z serii Patrician i Port Royale.

Strategia ekonomiczna Port Royale 3 zadebiutuje we wrześniu

Adrian Werner, 13 kwietnia 2012, 13:39

Mamy dobre wieści dla miłośników strategii ekonomicznych. Firma Kalypso Media zapowiedziała, że gra Port Royale 3 trafi do sprzedaży we wrześniu tego roku. Wydawca wypuścił również zestaw świeżych screenów.

Testujemy Patrician IV na notebooku ASUS K53SV

Adrian Werner, 12 lutego 2012, 22:07

Sprawdzamy wydajność notebooka ASUS K53SV w grze Patrician IV.

Testujemy Patrician IV na notebooku ASUS G74SX

Adrian Werner, 12 lutego 2012, 11:47

Testujemy grę Patrician IV na notebook ASUS G74SX.

Poradnik: Patrician IV

Redakcja GRYOnline.pl, 12 sierpnia 2011, 16:25

"W poradniku do Patrician IV znajdziesz kompletne zestawienie informacji o grze. Znalazły się tu nie tylko opisy mechanizmów w niej funkcjonujących, ale i sposoby na odkrywanie nowych miast, rozbudowę istniejących i ich ulepszanie."

Patrician IV debiutuje w Polsce

Sarge, 29 lipca 2011, 12:05

Na polskim rynku debiutuje dzisiaj Patrician IV - kolejna odsłona znanej serii strategii ekonomicznych. Gra ukazała się w naszym kraju z niemal rocznym opóźnieniem w stosunku do światowej premiery. W zamian otrzymujemy w prezencie dodatek, który na Zachodzie rozprowadzany jest drogą cyfrowej dystrybucji.

Zapowiedziano dodatek do gry Patrician IV

Olek, 29 stycznia 2011, 12:45

Niemieckie studio Gaming Minds pracuje nad pierwszym oficjalnym rozszerzeniem do strategii ekonomicznej Patrician IV. Dodatek Rise of a Dynasty ukaże się w Europie 1 kwietnia (dzień wcześniej w Stanach Zjednoczonych) i dostępny będzie jedynie w dystrybucji elektronicznej. Według zapewnień dewelopera wiele wprowadzonych do rozgrywki zmian to odpowiedź na sugestie graczy.

Zakończono prace nad anglojęzycznym Patrician IV

Adrian Werner, 7 września 2010, 10:21

Firma Kalypso Media ogłosiła, że prace nad angielską wersją czwartej odsłony popularnego cyklu handlówek dobiegły już końca i gra trafi do sprzedaży 14 września. W Niemczech tytuł ten powędrował na półki sklepowe już w zeszłym tygodniu.

Przeglądarkowy Patrician Online dołączy do The Settlers Online i Cultures Online

Adrian Werner, 18 sierpnia 2010, 10:17

Gry przeglądarkowe robią się w ostatnim czasie coraz popularniejsze i kolejne słynne pecetowe marki dostają własne adaptacje tego typu. Najnowszym przykładem tego trendu jest właśnie ujawniony Patrician Online.

Jak wyglądać będzie Patrician IV

Adrian Werner, 3 sierpnia 2010, 10:59

Kilka dni temu pisaliśmy o zbliżającej się premierze czwartej odsłony cyklu Patrician. Najnowszy wywiad z jednym z projektantów gry poszerzył naszą wiedzę na temat tej produkcji oraz dał kilka wskazówek odnośnie następnego projektu zespołu.