Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 września 2020, 15:05

autor: AlexB

Railway Empire od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępnione za darmo zostaną dwie kolejne gry – Railway Empire oraz Where The Water Tastes Like Wine. Produkcje będzie można przypisać do swojego konta do 17 września.

[Aktualizacja] Railway Empire oraz Where The Water Tastes Like Wine można już zdobyć za darmo w Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępniona zostanie humorystyczna przygodówka z elementami zręcznościowymi Stick It to The Man!

Nadszedł czwartek, zatem zbliża się kolejna okazja do bezpłatnego powiększenia swojej biblioteki na platformie Epic Games Store. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, o godzinie 17:00 udostępnione za darmo zostaną na niej dwie następne gry. Będą to Railway Empire oraz Where The Water Tastes Like Wine. Na razie jednak wciąż można zdobyć produkcję wystawioną w ubiegłym tygodniu, czyli turową strategię Into The Breach.

Railway Empire od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - ilustracja #1
Railway Empire zabiera nas w podróż po historii kolejnictwa.

Railway Empire jest stworzoną przez Gaming Minds Studios strategią ekonomiczną, która, jak sam tytuł wskazuje, pozwala na stworzenie własnego kolejowego imperium począwszy od pierwszej połowy XIX wieku. W trakcie zabawy musimy dbać o wiele aspektów – budowę torów, kupowanie i ulepszanie pociągów czy organizowanie transportu ludzi i dóbr. Tytuł został całkiem ciepło przyjęty przez recenzentów. Jego pecetowa wersja może pochwalić się średnią ocen w serwisie Metacritic na poziomie 74/100.

  1. Railway Empire na platformie Epic Games Store

Z kolei Where The Water Tastes Like Wine może przypaść do gustu graczom lubującym się w bardziej artystycznych produkcjach. Jest to dość nietypowa przygodówka, w której podróżujemy przez terytorium Stanów Zjednoczonych z lat Wielkiego Kryzysu i wymieniamy się różnymi opowieściami z napotkanymi postaciami (w jedną z nich wcielił się znany piosenkarz Sting). Produkcja ta, za którą odpowiedzialne jest niezależne studio Dim Bulb Games, również spotkała się z całkiem niezłym przyjęciem ze strony mediów branżowych, a jej średnia ocena w serwisie Metacritic wynosi 74/100.

  1. Where The Water Tastes Like Wine na platformie Epic Games Store

Railway Empire oraz Where The Water Tastes Like Wine będą dostępne za darmo w Epic Games Store do 17 września. Jak na razie nie wiadomo, jaką pozycję (lub pozycje) będzie można zgarnąć w przyszłym tygodniu. Poinformujemy Was o tym, gdy tylko taka informacja się pojawi.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store
  2. Railway Empire - poradnik do gry