Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 3 września 2020, 17:05

autor: AlexB

Into the Breach od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo zostanie kolejna gra – Into the Breach. Tytuł będzie można bezpłatnie przypisać do konta do 10 września.

[Aktualizacja] Into the Breach można już przypisywać do swojego konta na plarformie Epic Games Store. Natomiast za tydzień udostępnione zostaną dwie produkcje - Railway Empire oraz Where The Water Tastes Like Wine.

Dziś Epic Games Store zaoferuje prawdziwą gratkę dla miłośników turowych gier taktycznych i klimatów science fiction. Równo o godzinie 17:00 na tej platformie cyfrowej dystrybucji udostępniona za darmo zostanie gra Into the Breach. Zanim to jednak nastąpi, wciąż można bezpłatnie przypisywać do swojego konta dwie pozycje znajdujące się w ofercie od ubiegłego tygodnia, czyli Hitmana z 2016 roku oraz kolekcję RPG-ów z cyklu Shadowrun.

Into the Breach od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - ilustracja #1
Into the Breach było jedną z ciekawszych produkcji niezależnych 2018 roku.

Into the Breach zadebiutowało na PC w lutym 2018 roku (jest ono dostępne również na konsoli Nintendo Switch). Za stworzenie tytułu odpowiedzialne jest Subset Games, które sławę zdobyło dzięki FTL: Faster Than Light. Ich dzieło sprzed dwóch lat wyróżnia się elegancką, dwuwymiarową oprawą graficzną w stylu retro i wciągającą rozgrywką, potrafiącą stanowić spore wyzwanie. Dzięki tym elementom tytuł został bardzo ciepło przyjęty zarówno przez graczy, jak i media branżowe. W serwisie Metacritic może się on pochwalić średnią ocen na poziomie 90/100 (na podstawie 56 recenzji). Co ciekawe, tytuł był już raz rozdawany za darmo w Epic Games Store podczas ubiegłorocznej świątecznej akcji.

  1. Into the Breach na platformie Epic Games Store

Into the Breach będzie można przypisać do swojego konta w Epic Games Store do 10 września. Nie wiadomo na razie, jaka gra (bądź gry) zostanie udostępniona jako następna w kolejności w ramach akcji darmowego rozdawnictwa na tej platformie. Tradycyjnie, gdy pojawi się taka informacja, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store
  2. Into the Breach – poradnik do gry