Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 września 2020, 17:41

Kultowe części Super Mario 3D trafią na Switcha z okazji 35-lecia Mario

W ramach 35-lecia istnienia serii Mario firma Nintendo zapowiedziała dziś pakiety klasycznych tytułów powiązanych z tą postacią, które trafią na konsolę Nintendo Switch.

Kultowe części Super Mario 3D trafią na Switcha z okazji 35-lecia Mario - ilustracja #1
Powracają klasyczne produkcje z Mario.

Japońska firma Nintendo opublikowała dzisiaj materiał z okazji 35-lecia marki Super Mario Bros., na którym ukazane zostały nowe produkcje, które wkrótce trafią do rąk fanów serii. Wśród przedstawionych tytułów znalazł się m.in. pakiet Super Mario 3D All-Stars na konsolę Nintendo Switch, który zawierać będzie odświeżone wersje gier Super Mario 64, Super Mario Sunshine i Super Mario Galaxy. Jego premiera zaplanowana została na 18 września, ale pakiet można zakupić w przedsprzedaży za 49,99 funta. Warto jednak wiedzieć, że sprzedaż Super Mario 3D All-Stars odbywać się będzie wyłącznie do końca marca przyszłego roku.

Miłośnicy wąsatego hydraulika, którzy posiadają abonament Nintendo Switch Online, od dzisiaj mają również dostęp do pakietu Super Mario All-Stars, czyli klasycznych odsłon Mario, które od teraz ograć można również na najnowszej konsoli Nintendo. Od 1 października tego roku subskrybenci będą mogli także sprawdzić Super Mario Bros. 35 – produkcję sieciową, w której na jednej planszy zmierzy się 35 graczy.

Oprócz tego zobaczyliśmy zapowiedzi takich gier jak Super Mario 3D World + Bowser’s Fury (odświeżone wersje pozycji z Wii U) oraz Mario Kart Live: Home Circuit. Dowiedzieliśmy się również, że 13 listopada do sprzedaży trafi urządzenie Game & Watch: Super Mario Bros. inspirowane oryginalną serią przenośnych konsol, której pierwsza wersja ukazała się w 1980 roku. Edycja poświęcona Mario pozwoli m.in. na ogranie klasycznych tytułów związanych z tą postacią. Urządzenie kosztować będzie 49,99 dolara.

Wszystkie zapowiedzi w ramach wydarzenia Super Mario Bros. 35th Anniversary Direct możecie obejrzeć na poniższym wideo.