Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 września 2020, 16:39

autor: Krystian "Vergil" Pieniążek

Iron Harvest w tym miesiącu otrzyma nowe mapy i tryb co-op

Deweloperzy ze studia KING Art Games podzielili się swoimi planami odnośnie rozwoju gry Iron Harvest. Jeszcze w tym miesiącu produkcja doczeka się między innymi nowych map oraz pełnoprawnego trybu współpracy.

W SKRÓCIE:
  1. twórcy gry Iron Harvest podzielili się konkretami na temat rozwoju tej produkcji w ciągu pierwszego miesiąca od premiery;
  2. autorzy oddadzą nam do dyspozycji między innymi nowe mapy do trybów PvP, a także pełnoprawny co-op, dzięki któremu kampanie fabularne ukończymy wraz ze znajomymi.

Gra Iron Harvest zadebiutowała na komputerach osobistych 1 września. Jej autorzy, czyli niemieckie studio KING Art Games, nie biorą jednak urlopu i zapowiadają, że w nadchodzących tygodniach ich dzieło będzie regularnie otrzymywać paczki nowej zawartości (via PC Gamer). Jakie atrakcje dla nas przygotowują? Mowa przede wszystkim o trybie współpracy oraz nowych mapach do trybu PvP. Poniżej czeka na Was oficjalna infografika i jej omówienie.

Zacznijmy od tego, że w drugim tygodniu po premierze gry (a więc w okresie 7-13 września) otrzymamy do dyspozycji pełnoprawny tryb współpracy, dzięki któremu nie będziemy już skazani na samotną zabawę w ramach kampanii fabularnych. Poza tym moduł 3v3 doczeka się nowej mapy. Trzeci tydzień (14-20 września) przyniesie planszę dla trybu 2v2 oraz słownik pojęć ze świata gry. W okresie 21-27 września otrzymamy jeszcze tryb rankingowy i opcję automatycznego korzystania z umiejętności przez jednostki, z kolei tydzień numer 5 (28 września - 4 października) upłynie nam pod znakiem oczekiwania na jeszcze jedną mapę – tym razem do trybu 1v1.

Przypomnijmy, że choć Iron Harvest zadebiutowało na komputerach osobistych, zmierza również na PlayStation 4 oraz Xboksa One, na których pojawi się w przyszłym roku. Gra trafiła na sklepowe półki w towarzystwie stosunkowo wysokich ocen wystawianych przez branżowe media. Z naszą recenzją, zwieńczoną siódemką, zapoznacie się pod tym adresem.

Iron Harvest w tym miesiącu otrzyma nowe mapy i tryb co-op - ilustracja #2
Zapewne już to wiecie, ale i tak warto zaznaczyć, że Iron Harvest wywodzi się od klimatycznych grafik autorstwa Jakuba Różalskiego.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Iron Harvest
  2. Recenzja gry Iron Harvest – RTS, który niczym cię nie zaskoczy