Poznaliśmy gry, które subskrybenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate będą mogli zdobyć za darmo w marcu. Na liście znalazły się między innymi Port Royale 3 oraz Warface: Breakout.
W mijającym miesiącu subskrybenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate otrzymali szansę darmowego uzupełnienia swojej kolekcji w ramach usługi Games with Gold kilkoma interesującymi produkcjami, takimi jak Gears 5 czy remake pierwszej odsłony cyklu Resident Evil. Co czeka na nich w przyszłym miesiącu? Microsoft już to ogłosił i niektórzy mogą poczuć się zawiedzeni. W marcu nie zostaną bowiem rozdane żadne pierwszoplanowe tytuły, choć nie oznacza to, że te, które się pojawią, nie będą w stanie zapewnić rozrywki. Miłośnikom sieciowych strzelanek do gustu przypaść może Warface: Breakout, czyli spin-off popularnego Warface'a, który oferuje rozgrywkę w stylu Counter-Strike'a, fani strategii i klimatów pirackich będą mogli pobawić się w Port Royale 3, a osoby lubujące się w produkcjach indie otrzymają Metal Slug 3 i Vicious Attack Llama Apocalypse. Informacje o terminach dostępności poszczególnych produkcji znajdziecie poniżej.
Więcej:Amazon masakruje podczas Black Friday Week! Jedynego w swoim rodzaju Kindle kupisz 32% taniej
GRYOnline
Gracze
Steam
5

Autor: Miłosz Szubert
Filmoznawca z wykształcenia. W GRYOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii oraz gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube.