Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 lutego 2021, 12:30

Games with Gold na marzec 2021 (m.in. Warface: Breakout i Metal Slug 3)

Poznaliśmy gry, które subskrybenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate będą mogli zdobyć za darmo w marcu. Na liście znalazły się między innymi Port Royale 3 oraz Warface: Breakout.

W mijającym miesiącu subskrybenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate otrzymali szansę darmowego uzupełnienia swojej kolekcji w ramach usługi Games with Gold kilkoma interesującymi produkcjami, takimi jak Gears 5 czy remake pierwszej odsłony cyklu Resident Evil. Co czeka na nich w przyszłym miesiącu? Microsoft już to ogłosił i niektórzy mogą poczuć się zawiedzeni. W marcu nie zostaną bowiem rozdane żadne pierwszoplanowe tytuły, choć nie oznacza to, że te, które się pojawią, nie będą w stanie zapewnić rozrywki. Miłośnikom sieciowych strzelanek do gustu przypaść może Warface: Breakout, czyli spin-off popularnego Warface'a, który oferuje rozgrywkę w stylu Counter-Strike'a, fani strategii i klimatów pirackich będą mogli pobawić się w Port Royale 3, a osoby lubujące się w produkcjach indie otrzymają Metal Slug 3 i Vicious Attack Llama Apocalypse. Informacje o terminach dostępności poszczególnych produkcji znajdziecie poniżej.

Games with Gold w marcu:

  1. Warface: Breakout – do 1 do 31 marca (Xbox One i Xbox Series X/S)
  2. Vicious Attack Llama Apocalypse – od 16 marca do 15 kwietnia (Xbox One i Xbox Series X/S)
  3. Metal Slug 3 – od 1 do 15 marca (Xbox 360, a także Xbox One oraz Xbox Series X/S w ramach wstecznej kompatybilności)
  4. Port Royale 3 – od 16 do 31 marca (Xbox 360, a także Xbox One oraz Xbox Series X/S w ramach wstecznej kompatybilności)
  1. Oficjalna strona usługi Games with Gold