Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Left Behind Games

Firma producent wydawca


Wiadomości dotyczące Left Behind Games


Wieści ze świata (Team Fortress 2, Fallout 3, Red Faction: Guerrilla) 19/05/09

Jiker, 19 maja 2009, 13:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: świetna sprzedaż biletów na Blizzcon 2009, Microsoft zamierza karać oszustów, data premiery Rock Band: Unplugged i Virtua Tennis 2009, Avalanche Studios znowu zwalnia i inne. Zapraszamy do lektury.

Potwierdzono Left Behind II: Tribulation Forces

eLKaeR, 20 czerwca 2007, 06:32

Po raz pierwszy o kontynuacji gry strategicznej czasu rzeczywistego pt. Left Behind: Eternal Forces usłyszeliśmy pod koniec listopada ubiegłego roku. Aż do teraz musieliśmy jednak czekać na konkretne informacje, dotyczące owego sequela. Jego developingiem ponownie zajmują się ludzie z Left Behind Games w oparciu o powieści autorstwa Timothy'ego LaHaye'a i Jerry'ego Jenkinsa.

Twórcy gry Left Behind: Eternal Forces na minusie
Twórcy gry Left Behind: Eternal Forces na minusie

Metatron, 22 lutego 2007, 12:31

Firma Left Behind Games opublikowała raport finansowy za trzeci kwartał (październik-grudzień 2006) bieżącego roku finansowego. Przychody ze sprzedaży przyniosły 2,2 miliona dolarów i nie były w stanie choćby wyrównać wydatków firmy za wspomniany okres, które wyniosły 4 miliony dolarów.

Left Behind: Eternal Forces Gold, czyli więcej, lepiej etc.

eLKaeR, 26 stycznia 2007, 11:55

Znajdzie się zapewne spore grono ludzi, którym podobała się strategia typu RTS pt. Left Behind: Eternal Forces, wydana niewiele ponad dwa miesiące temu. Takie osoby z otwartymi ramionami powitają zapowiedzianą właśnie "złotą" edycję owej gry, mającą ujrzeć światło dzienne 1 października 2007. W ten sposób firma Left Behind Games chce zrealizować wcześniejsze plany, dotyczące przyszłości serii LB.

Organizacja muzułmańska walczy o wycofanie ze sprzedaży gry Left Behind
Organizacja muzułmańska walczy o wycofanie ze sprzedaży gry Left Behind

Metatron, 22 grudnia 2006, 10:44

Pisaliśmy już o tym, że gra Left Behind: Eternal Forces wzbudza sporo kontrowersji. Niedawno amerykańskie środowiska chrześcijańskie walczyły o wycofanie jej ze sprzedaży jako godzącej w podstawy ich religii. Obecnie do protestujących dołączyły organizacje muzułmańskie.

Left Behind: Eternal Forces doczeka się nie tylko kontynuacji, ale także rozszerzenia
Left Behind: Eternal Forces doczeka się nie tylko kontynuacji, ale także rozszerzenia

eLKaeR, 6 grudnia 2006, 16:16

Kontynuacja Left Behind: Eternal Forces została już umieszczona w planie developerów ze studia Left Behind Games, o czym pisaliśmy w ostatnim dniu ubiegłego miesiąca. Na tym jednak nie koniec doniesień z siedziby owej firmy, gdyż właśnie dowiedzieliśmy się, że autorzy wspomnianej gry strategicznej czasu rzeczywistego przygotowują jej oficjalne rozszerzenie.

Kontynuacja Left Behind: Eternal Forces wsparta przez autorów Rise of Nations
Kontynuacja Left Behind: Eternal Forces wsparta przez autorów Rise of Nations

eLKaeR, 30 listopada 2006, 15:55

Donieśliśmy Wam dzisiaj już o nieprzychylnym stosunku amerykańskich organizacji chrześcijańskich do nowej gry strategicznej czasu rzeczywistego, zatytułowanej Left Behind: Eternal Forces. Developerzy ze studia Left Behind Games wcale się tym jednak nie przejmują i właśnie poinformowali o planach stworzenia kontynuacji owej pozycji.

Gra Left Behind: Eternal Forces na celowniku organizacji chrześcijańskich
Gra Left Behind: Eternal Forces na celowniku organizacji chrześcijańskich

Metatron, 30 listopada 2006, 10:52

Wejście na rynek gry Left Behind: Eternal Forces wywołało falę oburzenia wśród chrześcijańskich organizacji. Oparty na przedstawionym w książkach Tima LaHaye i Jerry’ego B. Jenkinsa świecie czasu apokalipsy RTS jest oskarżany o to, że zachęca chrześcijan do przemocy wobec innowierców.

Gra Left Behind: Eternal Forces trafiła na amerykańskie półki sklepowe
Gra Left Behind: Eternal Forces trafiła na amerykańskie półki sklepowe

Metatron, 10 listopada 2006, 11:47

Left Behind: Eternal Forces, gra na PC nazywana chrześcijańskim RTSem, właśnie trafiła do sklepów na terenie Stanów Zjednoczonych. Produkcja powstała w oparciu o bestsellerową serię książek z cyklu „Czasy ostateczne” napisaną przez Tima LaHaye'a i Jerry'ego B. Jenkinsa i dotyczy wydarzeń mających miejsce podczas apokalipsy.

Left Behind: Eternal Forces w
Left Behind: Eternal Forces w "złocie"

Krystian Smoszna, 19 października 2006, 09:26

Pierwszy program z cyklu Left Behind, który nosi tytuł Eternal Forces, wszedł w „złotą” fazę produkcji – poinformowała wczoraj firma Left Behind Games. Oznacza to, że debiutancki produkt studia trafił do tłoczni i już wkrótce zostanie opublikowany na rynku elektronicznej rozrywki.

Nadciąga demo gry Left Behind: Eternal Forces
Nadciąga demo gry Left Behind: Eternal Forces

Krystian Smoszna, 24 sierpnia 2006, 10:03

Już niebawem będziemy mogli wypróbować grę Left Behind: Eternal Forces. Odpowiedzialne za produkcję programu studio Left Behind Games zapowiedziało, że wersja demonstracyjna zadebiutuje w Internecie w najbliższy wtorek, 29 sierpnia.