Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

High Impact Games

Firma producent


Wydawcy gier High Impact Games

Wydawcy gier wyprodukowanych przez High Impact Games:


Sony Interactive Entertainment

GameMill Entertainment

Wiadomości dotyczące High Impact Games


Sony potwierdza - prace nad Jak and Daxter Collection trwają
Sony potwierdza - prace nad Jak and Daxter Collection trwają

Kono, 10 listopada 2011, 10:35

Przedstawiciele Sony Computer Entertainment America ujawnili, że zestaw Jak and Daxter Collection jest obecnie w produkcji. Dalsze informacje zostaną ujawnione w niedługim czasie.

Insomniac za wydaniem reedycji starych przygód Ratcheta i Clanka na PS3
Insomniac za wydaniem reedycji starych przygód Ratcheta i Clanka na PS3

Hed, 2 lipca 2010, 19:48

Jakiś czas temu na PlayStation 3 pojawił się God of War Collection, czyli zestaw dwóch gier z PlayStation 2 w odświeżonych wersjach (HD). W przyszłości w podobny sposób przypomniana zostanie seria Sly Cooper. Kto jeszcze zasługiwałby na wielki powrót? Wśród naszych typów jest marka Ratchet & Clank – co ciekawe, jej twórcy pozytywnie odnoszą się do pomysłu.

Insomniac Games współpracuje z Electronic Arts i tworzy nową grę również na Xboksa 360
Insomniac Games współpracuje z Electronic Arts i tworzy nową grę również na Xboksa 360

Jiker, 25 maja 2010, 17:07

Koncern Electronic Arts poinformował nieoczekiwanie o podpisaniu ekskluzywnej umowy wydawniczej z niezależnym studiem deweloperskim Insomniac Games, potwierdzając tym samym plotki z marca bieżącego roku.

Nowe seria wydawnicza na PSP – starsze gry za 40 złotych
Nowe seria wydawnicza na PSP – starsze gry za 40 złotych

Hed, 18 maja 2010, 11:48

Firma Sony Computer Entertainment Europe ujawniła nową serię wydawniczą na konsolę PSP, w której pojawi się wiele znanych tytułów za mniejszą cenę. Gry z cyklu PSP Essentials będą kosztowały niecałe 40 złotych i pojawią się w polskich sklepach 4 czerwca tego roku. W pierwszej fali na rynek trafią takie produkcje jak: Ratchet & Clank, Daxter, czy Wipeout Pulse.

Wieści ze świata (Operation Flashpoint: Dragon Rising, EVE Online, Guitar Hero 5) 12/10/09
Wieści ze świata (Operation Flashpoint: Dragon Rising, EVE Online, Guitar Hero 5) 12/10/09

Jiker, 12 października 2009, 13:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: rozpoczęto prace nad łatką do pcetowego Operation Flashpoint: Dragon Rising, data premiery Jak and Daxter: The Lost Frontier i jedenastego dodatku do EVE Online, demo Guitar Hero 5 w ofercie Xbox Live i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (17 marca 2009)

Jiker, 17 marca 2009, 11:59

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: chińskie boje o World of Warcraft, będzie MMO oparte na uniwersum Marvela, Epic Games zapowiada prezentacje nowej wersji Unreal Engine 3, EverQuest obchodzi 10 urodziny, premiera Metal Gear Solid Touch już 19 marca i inne. Zapraszamy do lektury.

Secret Agent Clank może trafić na PlayStation 2
Secret Agent Clank może trafić na PlayStation 2

Jiker, 15 marca 2009, 11:27

Secret Agent Clank, poboczna historia cyklu Ratchet & Clank, ukazała się na platformie PSP w połowie zeszłego roku i zebrała całkiem pochlebne recenzje (72% według serwisu Metacritic.com). Istnieje szansa, że już niebawem przygody małego robota Clanka podzielą los Ratchet & Clank: Size Matters i trafią na konsolę PlayStation 2.

Złoty Secret Agent Clank
Złoty Secret Agent Clank

vampire, 16 maja 2008, 12:17

Sony Computer Entertainment ogłosiło, iż nowa platformówka - Secret Agent Clank, stworzona z myślą o PSP osiągnęła złoty status i trafi do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych 12 czerwca. Natomiast na Starym Kontynencie zadebiutuje 20 czerwca.

Letnie premiery na PSP

Przemysław Zamęcki, 18 kwietnia 2008, 07:59

Sony zaprezentowało listę tytułów, które jeszcze tego lata powinny pojawić się na PlayStation Portable. Wielkiej niespodzianki nie ma, ale i tak będzie się czym pobawić.

Ratchet & Clank: Size Matters w marcu na PlayStation 2
Ratchet & Clank: Size Matters w marcu na PlayStation 2

Przemysław Zamęcki, 22 stycznia 2008, 11:07

Kilka dni temu przypomnieliśmy Wam o prawdopodobnej konwersji na konsolę PlayStation2 gry Ratchet & Clank: Size Matters, która pierwotnie ukazała się niemal przed rokiem na PSP.

Ratchet & Clank: Size Matters również na PlayStation 2

Przemysław Zamęcki, 16 stycznia 2008, 12:17

W drugiej połowie grudnia poinformowaliśmy Was o prawdopodobnej konwersji gry Ratchet & Clank: Size Matters z PlayStation Portable na PlayStation 2. Jak się okazuje, nie minęliśmy się wtedy z prawdą, a dzisiaj mamy tego potwierdzenie.

Ratchet & Clank: Size Matters również na PS2?
Ratchet & Clank: Size Matters również na PS2?

Vercetti, 17 grudnia 2007, 17:45

Podczas gdy firma Hot Impact Games pracuje nad kolejną odsłoną cyklu Ratchet & Clank poświęconą handheldowi PSP, niewykluczone, że wkrótce na rynku ujrzymy także poprzednią część znanej serii, Size Matters, w wydaniu na konsolę PlayStation 2. Źródłem tych rewelacji jest amerykański sklep GameStop, który zaktualizował ostatnio listę oferowanych przez siebie tytułów.

Secret Agent Clank – nowe szczegóły i obrazki
Secret Agent Clank – nowe szczegóły i obrazki

Misiek, 1 października 2007, 13:31

Na Tokio Game Show dowiedzieliśmy się, iż ekipa Hot Impact Games (autorzy Ratchet & Clank: Size Matters) pracuje nad grą Secret Agent Clank. Od tamtej pory nie pojawiało się nic nowego na temat tego tytułu. Teraz na oficjalnym blogu PlayStation Frank Simon, producent gry, zdradził co nieco na temat swojej nowej produkcji.

Agent Clank na ratunek Ratchetowi w nowej grze z cyklu Ratchet & Clank

Jiker, 20 września 2007, 15:37

Za głównego bohatera Ratchet & Clank od zawsze uważano nieustraszonego Ratcheta, niejako zapominając o ważnej roli odgrywanej przez Clanka. Nie pomogły w tym nawet poziomy, podczas których to właśnie Clank grał pierwsze skrzypce. Sytuacja ta ulegnie zmianie wraz z premierą kolejnej odsłony tego bardzo popularnego cyklu. W Secret Agent Clank wcielimy się bowiem w przyjaźnie nastawionego robota.

Ratchet & Clank na PSP doczeka się sequela?

Vercetti, 12 lipca 2007, 10:49

Wiele wskazuje na to, że już niebawem posiadacze konsol PlayStation Portable doczekają się kolejnej odsłony znanego cyklu platformówek ze stajni High Impact Games. Wszystko za sprawą drobnego niedopatrzenia, jakiego dopuścił się kompozytor muzyki do przygód Ratcheta i Clanka, David Bergeaud.