Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Sunstorm Interactive

Firma producent


Wiadomości dotyczące Sunstorm Interactive


Prace nad fanowską przeróbką Duke Nukem 3D wstrzymane
Prace nad fanowską przeróbką Duke Nukem 3D wstrzymane

Hed, 28 września 2011, 12:21

Prace nad fanowską przeróbką gry Duke Nukem 3D zostały wstrzymane. Poinformowali o tym twórcy projektu znanego jako Duke Nukem 3D: Reloaded ze studia Interceptor Entertainment. Dlaczego tak się stało?

Take-Two w dalszym ciągu stawia na Duke Nukem

Hed, 21 czerwca 2011, 12:55

Firma Take-Two nie zamierza zrywać przyjaźni z Duke Nukem mimo zróżnicowanych recenzji, jakie otrzymuje Duke Nukem Forever. Wydawca planuje stworzyć kolejne produkty o napakowanym sterydami osiłku, który kilkukrotnie uratował Ziemię przed atakami obcych. Najprawdopodobniej Książę przestanie być bohaterem tylko gier i pojawi się w innych mediach.

Fanowski remake Duke Nukem 3D otrzymuje zielone światło
Fanowski remake Duke Nukem 3D otrzymuje zielone światło

Hed, 15 października 2010, 11:58

Gearbox dał zielone światło dla fanowskiej przeróbki gry Duke Nukem 3D, o której pisaliśmy kilkanaście dni temu. Projekt tworzony na bazie silnika Unreal Engine 3 został przedstawiony na forum wspomnianego studia, które od pewnego czasu ma pełne prawa do marki Duke Nukem. Dzięki tej decyzji amatorski remake być może ujrzy światło dzienne.

Wieści ze świata (Alpha Protocol, Puzzle Quest 2, Naughty Bear) 22/06/10
Wieści ze świata (Alpha Protocol, Puzzle Quest 2, Naughty Bear) 22/06/10

Jiker, 22 czerwca 2010, 12:43

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o trybie wieloosobowym w Naughty Bear, dacie premiery Puzzle Quest 2 na X360, nowym modelu Xboksa 360 w wersji Arcade, pracach nad łatką do Alpha Protocol, a także środzie w Xbox Live Arcade. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Fallout: New Vegas, Gears of War 2, Alan Wake) 11/06/10
Wieści ze świata (Fallout: New Vegas, Gears of War 2, Alan Wake) 11/06/10

Jiker, 11 czerwca 2010, 13:34

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o promocjach Telltale Games, wyścigach parkourowców, sprzedaży konsol Nintendo w Europie, dacie premiery Duke Nukem: Manhattan Project na X360, a także nowym cRPG od Focus Home Interactive. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Red Dead Redemption, Doom II, The Sims 3) 27/05/10
Wieści ze świata (Red Dead Redemption, Doom II, The Sims 3) 27/05/10

Jiker, 27 maja 2010, 14:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o premierze trzynastego dodatku do EVE Online, środzie w Xbox Live Arcade, plotkach o kolejnym rozszerzeniu do The Sims 3, a także konwersji Duke Nukem: Manhattan Project na Xboksa 360. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (PES 2010, Need For Speed, Duke Nukem: Manhattan Project) 7/04/10
Wieści ze świata (PES 2010, Need For Speed, Duke Nukem: Manhattan Project) 7/04/10

Jiker, 7 kwietnia 2010, 12:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o darmowym DLC do PES 2010, łatce i edytorze do C&C4, marketingu Electronic Arts, dacie premiery Quantum Theory, ścieżkach dźwiękowych do Final Fantasy XIII i nowego Prince of Persia, a także o kontynuacji City of Heroes. Zapraszamy do lektury.

Przyszłość marki Duke Nukem
Przyszłość marki Duke Nukem

Adrian Werner, 27 grudnia 2009, 12:46

Pomimo wszystkich kłopotów, jakie spotkały grę Duke Nukem Forever, prezes 3D Realms - Scott Miller nie daje za wygraną, stwierdzając, że plotki o zgonie pana Nukema są mocno przesadzone.

Blizzard pracuje nad nowym Redneck Rampage?
Blizzard pracuje nad nowym Redneck Rampage?

Filip „fsm” Grabski, 5 kwietnia 2009, 11:31

Prima Aprilis już za nami, tymczasem ta wiadomość mogłaby spokojnie podchodzić pod kategorię żartu. Czy naprawdę twórcy Diablo i World of Warcraft mogą potajemnie pracować nad wskrzeszeniem „burackiej strzelanki” Redneck Rampage?

Duke Nukem na srebrnym ekranie
Duke Nukem na srebrnym ekranie

Jiker, 9 września 2008, 12:32

Książę to ktoś. Silny, bezkompromisowy i wulgarny facet zasypujący nas prostackimi dowcipami i witający najeźdźców z kosmosu, jak Bóg przykazał. Bynajmniej nie solą i chlebem. Zdobył uznanie, respekt i szacunek wśród wielu tysięcy graczy z całego świata. Czy bohater filmowy oparty na tym „ideale” będzie równie ciepło przyjęty? Szansa na to jest spora. W powodzenie przedsięwzięcia wierzy też Scott Faye.

Duke Nukem 3D trafi do Xbox Live Arcade
Duke Nukem 3D trafi do Xbox Live Arcade

vampire, 19 sierpnia 2008, 10:18

George Broussard, ze studia 3D Realms, pracującego od jakiegoś czasu nad Duke Nukem Forever, poinformował, że już niedługo za pośrednictwem usługi Xbox Live Arcade będziemy mogli pobrać konsolowę wersję starego (przeszło dwunastoletniego) hitu, czyli Duke Nukem 3D. Dodał, że gra pomyślny certyfikat otrzymała 15 sierpnia, a to kiedy dokładnie się ukaże zależy teraz już tylko od Microsoftu.

E3 2008: Kolejny Duke Nukem w produkcji
E3 2008: Kolejny Duke Nukem w produkcji

Vercetti, 14 lipca 2008, 15:22

Po latach milczenia studio Apogee Software powraca z nowym przedsięwzięciem - i to nie byle jakim, bo wpisującym się w serię Duke Nukem. Nie chodzi tu jednak o tworzony przez ponad dekadę projekt z dopiskiem Forever, lecz przeznaczoną na handheldy grę Duke Nukem Trilogy.

Redneck Rampage 3 z Vivendi Universal Games - marzenie ściętej głowy

Krystian Smoszna, 15 października 2004, 09:00

O pierwszych planach reaktywacji popularnej niegdyś serii strzelanin o nazwie Redneck Rampage, informowaliśmy już w sierpniu. Wówczas nie znaliśmy jednak żadnych konkretnych wiadomości na ten temat. W dniu wczorajszym dowiedzieliśmy się zdecydowanie więcej a to za sprawą raportu finansowego firmy Interplay. Ale czy oznacza to, że już wkrótce rozpoczną się prace nad następcą Redneck Rampage? Nie...

Vivendi Universal planuje sequel Redneck Rampage?

Krystian Smoszna, 20 sierpnia 2004, 08:35

Amerykański Urząd Patentowy od zawsze był źródłem ciekawych informacji dla entuzjastów gier komputerowych. Rejestrowanie tytułu na długo przed tym, zanim światło dzienne ujrzy jakakolwiek oficjalna zapowiedź, pozwala wierzyć, że dana firma przygotowuje się do jego produkcji. I tak właśnie jest w przypadku koncernu Vivendi Universal Games, która w pierwszym tygodniu sierpnia dokonał formalności związanych z rejestracją nazwy Redneck Rampage. Czy oznacza to, że powstanie sequel niegdyś bardzo popularnej strzelaniny? Całkiem możliwe...

Polowanie na jelenie – sezon 2005 rozpoczyna się tej jesieni!

Speed, 30 lipca 2004, 10:44

Myśliwi tego świata – cieszcie i radujcie się, gdyż macie z czego! Dla wszystkich spragnionych wirtualnych łowów na.. jelenie, grupa Southlogic Studios przygotowuje nową odsłonę swego sztandarowego produktu – Deer Hunter 2005. Wielu zmian i innowacji względem poprzednika co prawda w nim nie uświadczymy, jednakże licznych fanów serii z pewnością to nie zrazi.