Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Deer Hunter: Interactive Hunting Experience (PC)
OkładkaDeer Hunter: Interactive Hunting Experience (PC)

Deer Hunter: Interactive Hunting Experience PC

Pierwsza odsłona znanego cyklu gier przeznaczonych dla miłośników myślistwa. Pakujemy sprzęt i udajemy się na łowy do jednej z trzech lokacji położonych w Stanach Zjednoczonych. Zwierzęta eliminujemy za pomocą karabinu z lunetą, strzelby lub łuku.

Symulacje | FPP | polowanie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Deer Hunter: Interactive Hunting Experience Premiera PC

13listopada1997

producent: Sunstorm Interactive wydawca: WizardWorks Group

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Deer Hunter: Interactive Hunting Experience

Cabela's Big Game Hunter

Deer Hunter 5: Tracking Trophies

Cabela's Ultimate Deer Hunt

Deer Hunter to jedna z najbardziej znanych pecetowych symulacji myślistwa. Jest to dość realistyczny symulator, w którym oddanie trafnego strzału wymaga dużej dozy zręczności i cierpliwości. Łowy odbywają się na jednym z trzech obszarów Stanów Zjednoczonych charakteryzujących się różnorodnym klimatem: Arkansas, Kolorado oraz zaśnieżonej Indianie.

W trakcie zabawy wcielamy się oczywiście w postać myśliwego. Po wybraniu lokacji pojawia się ekran mapy. Z tego poziomu możemy śledzić miejsca zawierające ślady pozostawione przez jelenie. Gdy tylko je dostrzeżemy, przenosimy się do właściwej rozgrywki. Akcję obserwujemy z pierwszoosobowej perspektywy i stojąc w miejscu poruszamy kamerą na boki wypatrując zwierzyny.

Do dyspozycji graczy oddano arsenał ograniczony zaledwie do trzech pozycji. Najłatwiej eliminować jelenie za pomocą karabinka wyposażonego w lunetę optyczną. Bardziej zaawansowani myśliwi mogą spróbować swoich sił dzierżąc strzelbę lub łuk. Dodatkowo przygotowano akcesoria mające na celu ułatwienie zabawy w postaci lornetki czy poroża odwracającego uwagę celu. Świetnie sprawdza się również opcja wydania odgłosu naśladującego inne zwierzęta. Na pasku znajdującym się przy dolnej krawędzi ekranu umieszczono także informacje dotyczące aktualnej pozycji kompasu oraz kierunku wiatru.

Głowa każdego z upolowanych jeleni trafia do specjalnego pomieszczenia wypełnionego trofeami. W każdej chwili możemy podejrzeć statystyki dotyczące wagi i rozmiarów zwierzęcia oraz miejsca jego zastrzelenia.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe Deer Hunter: Interactive Hunting Experience: Odpowiednia dla każdego wieku.