Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Redneck Rampage: Suckin' Grits on Route 66 (PC)
OkładkaRedneck Rampage: Suckin' Grits on Route 66 (PC)

Redneck Rampage: Suckin' Grits on Route 66 PC

Jedyny oficjalny dodatek do Redneck Rampage, przygotowany przez grupę Sunstorm Interactive, prawdziwego eksperta w tej dziedzinie. Na wygłodniałych pasjonatów rzeźni w Hickston i okolicach, czeka czternaście nowych poziomów, podzielonych na dwa małe epizody.

Akcji | FPP | strzelanki

Redneck Rampage: Suckin' Grits on Route 66 Premiera PC

2marca1998

producent: Sunstorm Interactive wydawca: Interplay Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Suckin' Grits on Route 66 to jedyny oficjalny dodatek do Redneck Rampage, przygotowany przez grupę Sunstorm Interactive, prawdziwego eksperta w tej dziedzinie. Na wygłodniałych pasjonatów rzeźni w Hickston i okolicach, czeka czternaście nowych poziomów, podzielonych na dwa małe epizody. Pierwsze co rzuca się w oczy, to znakomite wykorzystanie engine'u Build. Kolejne etapy zaprojektowane są z zegarmistrzowską precyzją i znacznie przewyższają to, co proponowała niegdyś oryginalna gra. I choć sam temat słynnej autostrady 66 został potraktowany trochę po macoszemu, trudno oprzeć się urokowi tamy Hoover'a, ogromnej przestrzeni zakładów przemysłowych, czy wręcz kuriozalnemu muzeum kosmicznych osobliwości. Niestety, nowe poziomu to wszystko, na co było stać programistów z Sunstorm. Nie pokuszono się o żadną nową broń, także przeciwnicy pozostali Ci sami, poza morderczymi krokodylami nie wprowadzono tu żadnych innowacji.

Suckin' Grits on Route 66 jest przeznaczony tylko dla prawdziwych fanów Redneck Rampage. Nowe poziomy są naprawdę bajeczne, ale dla średnio wymagającego gracza jest to raczej niewiele. Niemniej, miło jest jeszcze raz odwiedzić Hickston, pośmiać się z zabawnych komentarzy Leonarda i dziesiątkować błąkających się po okolicy wieśniaków...

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Ocena użytkowników: 7,5 / 10 na podstawie 38 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Redneck Rampage: Suckin' Grits on Route 66: 16+

Redneck Rampage: Suckin' Grits on Route 66 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • CPU 75MHz Intel/AMD
  • 16MB RAM