Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Deer Hunter 5: Tracking Trophies (PC)

Deer Hunter 5: Tracking Trophies PC

Deer Hunter 5: Tracking Trophies to piąta odsłona serii pierwszoosobowych gier akcji (FPP), które pozwalają graczom wybrać się na wirtualne polowanie.

Akcji | FPP | łowiectwo

PC Windows
Okładka Deer Hunter 5: Tracking Trophies (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

21września2001

Piąta już część znanej łowieckiej serii promowanej przez firmę WizardWorks, dzięki której ponownie dane nam jest wcielić się w postać myśliwego, wyruszyć na wirtualne łowy i przy odrobinie szczęścia ustrzelić nie tylko królika, lisa lub sarnę (co wcale nie jest łatwym zadaniem), ale także stanąć oko w oko z wielkim niedźwiedziem grizzly.

W porównaniu z poprzednimi częściami serii, poprawiony został efekt sztucznej inteligencji zwierząt, teraz zachowują się one jeszcze bardziej realistycznie, i niekiedy w obronie własnej mogą nawet zaatakować myśliwego. Udoskonalony został również engine graficzny (przedstawiający otoczenie, w którym będziemy się poruszać (drzew, skał, zwierząt, itp.), dzięki czemu wygląda ono teraz dużo lepiej niż w poprzednich edycjach.

W Deer Hunter 5: Tracking Trophies udostępnionych zostało kilka rzeczywistych terenów łowieckich, m. in.: Chilliwack, BC, Hardin, MT, Murray, TX, Sonora, MX, wszystkie one odtworzone zostały z dużą dbałością o szczegóły. Do dyspozycji gracza oddany został również szeroki wachlarz broni myśliwskiej (strzelby o różnym kalibrze i zasięgu strzału) oraz specjalnych gadżetów takiego typu jak: wabiki dźwiękowe, system lokalizacji satelitarnej GPS, lornetki, atrapy i kryjówki pozwalające wtopić się w otoczenie itp. Gra posiada tryb rozgrywki wieloosobowej pozwalający na zabawę za pośrednictwem sieci lokalnej lub Internetu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 8  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,5 / 10 na podstawie 87 głosów czytelników.

Gry podobne do Deer Hunter 5: Tracking Trophies

Wymagania wiekowe Deer Hunter 5: Tracking Trophies

12+

Wymagania sprzętowe Deer Hunter 5: Tracking Trophies

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 233MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D

Polowanie na jelenie – sezon 2005 rozpoczyna się tej jesieni!

wiadomość30 lipca 2004

Myśliwi tego świata – cieszcie i radujcie się, gdyż macie z czego! Dla wszystkich spragnionych wirtualnych łowów na.. jelenie, grupa Southlogic Studios przygotowuje nową odsłonę swego sztandarowego produktu – Deer Hunter 2005. Wielu zmian i innowacji względem poprzednika co prawda w nim nie uświadczymy, jednakże licznych fanów serii z pewnością to nie zrazi.