Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Wiadomości dotyczące Agetec Inc.


Powstanie nowa gra o Michaelu Jacksonie

Jiker, 22 czerwca 2009, 09:45

W okresie tegorocznych świąt Bożego Narodzenia na rynek ma szansę trafić nowa produkcja z królem popu – Michaelem Jacksonem – w roli głównej. Z informacji dostarczonych przez belgijski serwis 9Lives.be wynika, że gra zostanie wydana na konsole PlayStation 3, PlayStation 2 i Nintendo Wii.

Zapowiedziano LOL

Kuba, 16 marca 2008, 15:22

A co powiecie na grę, której motto brzmi „Jeśli gra jest nudna, to znaczy, że Ty jesteś nudny”?

Nowa gra muzyczna trafi do posiadaczy konsoli Nintendo DS

Major Doktor Upiorna, 2 czerwca 2007, 10:40

O tym, że gry muzyczne cieszą się ogromną popularnością świadczą nieustannie zapowiadane produkcje z owego gatunku, jak chociażby Boogie, Elite Beat Agents czy Guitar Hero Encore: Rocks the 80s. Dowiedzieliśmy się, że również firma Agetec postanowiła przygotować pozycję tego typu o nazwie Rhythm 'n Notes. Zostanie ona zadedykowana wyłącznie posiadaczom dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo.

SEGA udostępnia nowe obrazki z gry Armored Core 4

Metatron, 9 listopada 2006, 12:56

Armored Core 4 to kolejna odsłona popularnej serii traktującej o walkach potężnych robotów bojowych – mechów. Będzie to jednocześnie pierwsza część wydana tylko z myślą o konsolach nowej generacji (Xbox 360 i PlayStation 3). SEGA udostępniła kolejne obrazki z nadchodzącej produkcji. Miłośnicy mechów powinni być wniebowzięci.

Ujawniono nowe informacje o grze Armored Core 4, przeznaczonej dla PS3

Jiker, 28 października 2006, 13:40

Toshifuma Nabeshima, główny producent gry Armored Core 4, opisał na łamach japońskiego magazynu Famitsu zasady, na których zostanie oparta rozgrywka sieciowa, będącą częścią wymienionej wyżej pozycji. Odniósł się również do możliwości pada Six Axis.

Armored Core 4 nie będzie tytułem startowym PS3

BK, 2 października 2006, 06:57

Na początku sierpnia informowaliśmy Was o ustaleniu przez firmę From Software daty premiery najnowszej części serii Armored Core na listopad tego roku. Termin ten dotyczył Japonii, a na tamtejszym rynku gra miała być jednym z tytułów startowych PLAYSTATION 3. Jak się okazuje, nasi skośnoocy bracia będą musieli poczekać nieco dłużej.

Armored Core 4 na PS3 i X360 zadebiutuje na Zachodzie wiosną Anno Domini 2007

eLKaeR, 22 września 2006, 08:23

Wielkie roboty, wielkie eksplozje i wielkie futurystyczne przestrzenie zobaczymy w czwartej części popularnego cyklu Armored Core. Jak dotąd odpowiedzialna za AC4 firma From Software ustosunkowywała się wyłącznie do japońskiej premiery omawianej gry akcji, ale teraz developerzy wypowiedzieli się również w kontekście debiutu swojego dzieła poza granicami Kraju Kwitnącej Wiśni.

PoPoLoCrois również w Europie

eLKaeR, 22 marca 2006, 08:23

Pochodząca z Dalekiego Wschodu gra typu cRPG dla konsoli PSP, zatytułowana PoPoLoCrois, pojawiła się w USA pod koniec 2005 roku. Korporacja Ignition Entertainment chce wkrótce rozpocząć sprzedaż niniejszej pozycji również na rynku europejskim.

Co szykują Japończycy na dziesiąte urodziny popularnego cyklu Wild Arms?

eLKaeR, 7 stycznia 2006, 11:11

Pod koniec bieżącego roku minie dokładnie dziesięć lat od momentu rynkowego debiutu pierwszej części sagi Wild Arms – jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie dalekowschodnich gier z gatunku cRPG. Za trzy dni ma trafić do sklepów czwarta odsłona owego cyklu, aczkolwiek na tym nie kończą się plany developerów z firmy Media.Vision.

Armored Core ostatni raz na PS2

eLKaeR, 21 grudnia 2005, 07:23

Znacie serię Armored Core? Jeśli jesteście zwolennikami konsol z rodziny PlayStation i na owe pytanie udzieliliście negatywnej odpowiedzi, to zaiste powinniście uzupełnić brakujące wiadomości, bowiem wspomniany cykl stanowi jedną z ważniejszych marek gier, związanych z platformami elektroniczno-rozrywkowymi ze stajni Sony. Saga rozwijana jest od ośmiu lat i właśnie szykuje się następna jej część.