Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneNDS
Okładka Brain Buster Puzzle Pak (NDS)
OkładkaBrain Buster Puzzle Pak (NDS)

Brain Buster Puzzle Pak NDS

Brain Buster Puzzle Pak to gra logiczna przygotowana wyłącznie z myślą o dwuekranowej konsoli Nintendo. Składa się na nią zbiór kilkuset zadań należących do pięciu klasycznych typów łamigłówek, z sudoku i kakuro na czele.

Logiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Brain Buster Puzzle Pak Premiera NDS

15czerwca2007

producent: A.S.K Homework wydawca: Agetec Inc. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Brain Buster Puzzle Pak

Mind Quiz: Your Brain Coach

Asterix Brain Trainer

Mensa Academy

Brain Buster Puzzle Pack to gra logiczna przygotowana wyłącznie z myślą o dwuekranowej konsoli Nintendo. Składa się na nią zbiór kilkuset zadań należących do pięciu klasycznych typów łamigłówek, z sudoku i kakuro na czele. Poszczególne intelektualne wyzwania stworzono we współpracy z japońską firmą Nikoli, uznawaną za lidera w dziedzinie logicznych zmagań. Poza dwoma wymienionymi grami do dyspozycji użytkownika oddano również zadania typu light up, nurikabe i slitherlink. Osoby niewprawione w rozwiązywaniu tego rodzaju łamigłówek mogą przed rozpoczęciem właściwiej zabawy wziąć udział w treningu, pozwalającym na dokładne zapoznanie się z ich zasadami.

Przystępując do rozwiązywania zadań należy mieć na uwadze, że ważną rolę odgrywa w nich czas, jaki przeznacza się na wypełnienie diagramu. Zbyt długie niewykonywanie żadnego ruchu powoduje pojawienie się rozmaitych przeszkód, np. potworów biegających po dolnym wyświetlaczu i rozpraszających użytkownika. Utrudnienia należy rzecz jasna wyeliminować – łapiąc trzy stworki jednocześnie zyskuje się wskazówkę co do następnego posunięcia. Sukcesywnie zliczając kolejne etapy zabawy i poprawiając uzyskany rezultat zamieszczone na tablicy wyników, otrzymujemy atrakcyjne bonusy. Deweloperzy w zestawie nagród umieścili przede wszystkim tapety odkrywane po rozwiązaniu każdej łamigłówki.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Brain Buster Puzzle Pak: Odpowiednia dla każdego wieku.