Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

CODO Technologies

Firma producent


CODO Technologies: wyprodukowane gry

Rebelstar: Tactical Command

Rebelstar: Tactical Command (GBA)

UFO: Gniew Boga

UFO: Gniew Boga (PC)

Wydawcy gier CODO Technologies

Wydawcy gier wyprodukowanych przez CODO Technologies:


Bandai Namco Entertainment

Just Play

Wiadomości dotyczące CODO Technologies


Twórca X-Com pracuje nad nową turówką

Adrian Werner, 17 sierpnia 2010, 12:59

O Julianie Gollopie, czyli autorze cyklu X-Com od wielu lat było cicho. Twórca zabrał jednak wreszcie głos i ujawnił, że pracuje nad kolejną turówką. Wiele wskazuje na to, że może nią być opracowywana z myślą o Nintendo 3DS gra z serii Ghost Recon.

Atari europejskim wydawcą sześciu gier firmy Namco Bandai

Jiker, 6 maja 2006, 15:01

Europejski oddział firmy Atari (dawne Infogrames) ogłosił wczoraj, iż zawiązał współpracę z japońskim koncernem Namco Bandai. Powyższy fakt sfinalizowano podpisując eksklusywną umowę wydawniczą. Efektem tych działań będzie europejska premiera sześciu gier wydanych wcześniej w Ameryce Północnej i Japonii na przenośne konsole firmy Nintendo.

Rebelstar: Tactical Command od wczoraj w amerykańskich sklepach

Krooliq, 7 września 2005, 10:33

Firma Namco ogłosiła, że gra Rebelstar: Tactical Command, przeznaczona na przenośne konsolki Game Boy Advance, od wczoraj jest dostępna w sklepach na terenie Ameryki Północnej.

Złoto dla Rebelstar: Tactical Command (GBA)

Kull, 5 sierpnia 2005, 11:03

Koncern Namco Hometek ogłosił dziś, że gra Rebelstar: Tactical Command, przeznaczona na przenośne konsolki Game Boy Advance uzyskała właśnie złoty status. Pudełka z grą pojawią się na terenie Ameryki Północnej już we wrześniu. Sama gra, stworzona została w laboratoriach studia Codo Technologies (twórcy m.in. Laser Squad Nemesis) i jest strategią turową z rozbudowanymi elementami RPG.

Laser Squad Nemesis - kampania dla jednego gracza

Elrond, 10 kwietnia 2004, 12:30

Jak to już anonsowaliśmy wcześniej, bracia Gollop, twórcy serii X-Com dotrzymali słowa i poinformowali o dodaniu do turowej strategii Laser Squad Nemesis, trybu dla pojedynczego gracza. Tak więc wszyscy gracze, którzy z nieufnością patrzą na wieloosobowe rozgrywki sieciowe będą mogli również dołączyć do rzeszy fanów Laser Squad. Gra jest dostępna bezpośrednio z sieci za 19.95 USD (ok. 75 zł). W cenie tej otrzymamy oprócz gry także możliwość darmowych poprawek przez 2 lata oraz miesięczną subskrypcję na grę sieciową.

Jednoosobowa wersja strategii turowej Laser Squad Nemesis od twórców marki X-COM

eLKaeR, 4 lutego 2004, 09:05

Dotychczas turowa gra strategiczna online o tytule Laser Squad Nemesis, stworzona przez autorów UFO: Enemy Unknown oraz X-COM: Terror from the Deep i X-COM: Apocalypse, dostępna była wyłącznie dla Internautów dzięki specjalnej witrynie sieciowej lub standardowemu systemowi dystrybucji (vide news z 6 czerwca 2003). Według studia CODO Technologies rzeczony program będzie osiągalny również w wersji, dedykowanej pojedynczemu użytkownikowi.