Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Just Play: wydane na świecie gry

Spartan

Spartan

UFO: Gniew Boga

UFO: Gniew Boga

Wydane gry

Wiadomości dotyczące Just Play


Twórca X-Com pracuje nad nową turówką

Adrian Werner, 17 sierpnia 2010, 12:59

O Julianie Gollopie, czyli autorze cyklu X-Com od wielu lat było cicho. Twórca zabrał jednak wreszcie głos i ujawnił, że pracuje nad kolejną turówką. Wiele wskazuje na to, że może nią być opracowywana z myślą o Nintendo 3DS gra z serii Ghost Recon.

Twórcy Spartana anonsują dwa nowe tytuły

Vercetti, 10 maja 2006, 10:53

Firma Slitherine Software, odpowiedzialna m.in. za gry Spartan oraz Chariots of War ogłosiła, że rozpoczęła prace nad dwoma kolejnymi grami, reprezentującymi odpowiednio gatunek strategii turowych i mieszankę RTS-a z RPG.

Spartan (Gates of Troy) + modyfikacje = dodatkowa zabawa

ComCo, 28 lipca 2004, 10:18

Zespół Slitherine Software przygotował trzy ciekawe modyfikacje dla wszystkich miłośników gry Spartan (oraz jej rozszerzenia, o podtytule Gates of Troy). Wystarczy, że gracze pobiorą stosowne pliki z Sieci, zainstalują je zgodnie z podaną instrukcją oraz uruchomią program, a faktyczna rozgrywka w rzeczonej strategii turowej ulegnie "drobnym" zmianom.

Pełna wersja Spartan: Gates of Troy skradziona podczas napadu na listonosza!

Krystian Smoszna, 19 czerwca 2004, 12:02

Wszyscy fani gry Spartan, którzy z przyspieszonym biciem serca oczekują debiutu pierwszego, oficjalnego dodatku o nazwie Gates of Troy, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Mimo, że całkiem niedawno informowaliśmy o „złotym statusie” rozszerzenia, zła wola osób trzecich a może po prostu zwykły pech sprawiły niewyobrażalne problemy producentowi gry, Siltherine Software.

Spartan: Gates of Troy - status "gold"

ComCo, 12 czerwca 2004, 09:09

Po osiągnięciu sukcesu na rynku wydawniczym, większość strategii zwykle doczekuje się pełnoprawnego rozszerzenia. Nie inaczej było z produkcją zespołu Slitherine Software, pt. Spartan - użytkownicy oryginału od jakiegoś czasu oczekują debiutu dodatku Gates of Troy. Tymczasem, z Zachodu napłynęła informacja o ukończeniu procesu tworzenia gry (status "gold") i wysłaniu płyty-matki do tłoczni.

Staniemy u wrót Troi - Gates of Troy

Elrond, 27 maja 2004, 10:04

Nie wiem czy stało się to na fali zainteresowania Troją, która wzmogła się nagle po wejściu na ekrany kinowe filmu Troja z boskim Bradem Pittem (tak określa go większośc kobiet) w roli Achillesa, ale firma Slitherine Software poinformowała, że strategia turowa Spartan doczeka się dodatku opartego m.in. na wydarzeniach, których (bez)pośrednią przyczyną była piękna Helena. Fani starożytności dostaną również kilka innych kampanii opisujących wielkie bitwy Greków, Rzymian czy Persów.

PLAY polskim wydawcą strategii turowej, pt. Spartan

ComCo, 16 kwietnia 2004, 08:37

Zespół developerski Slitherine Strategies oficjalnie poinformował o podpisaniu umowy wydawniczej z polską firmą PLAY. Owe porozumienie dotyczy dystrybucji rozbudowanej strategii turowej, pt. Spartan, na terenie naszego kraju, aczkolwiek dokładna data rynkowej premiery pełnej wersji gry wciąż pozostaje nieznana.

Laser Squad Nemesis - kampania dla jednego gracza

Elrond, 10 kwietnia 2004, 12:30

Jak to już anonsowaliśmy wcześniej, bracia Gollop, twórcy serii X-Com dotrzymali słowa i poinformowali o dodaniu do turowej strategii Laser Squad Nemesis, trybu dla pojedynczego gracza. Tak więc wszyscy gracze, którzy z nieufnością patrzą na wieloosobowe rozgrywki sieciowe będą mogli również dołączyć do rzeszy fanów Laser Squad. Gra jest dostępna bezpośrednio z sieci za 19.95 USD (ok. 75 zł). W cenie tej otrzymamy oprócz gry także możliwość darmowych poprawek przez 2 lata oraz miesięczną subskrypcję na grę sieciową.

Jednoosobowa wersja strategii turowej Laser Squad Nemesis od twórców marki X-COM

eLKaeR, 4 lutego 2004, 09:05

Dotychczas turowa gra strategiczna online o tytule Laser Squad Nemesis, stworzona przez autorów UFO: Enemy Unknown oraz X-COM: Terror from the Deep i X-COM: Apocalypse, dostępna była wyłącznie dla Internautów dzięki specjalnej witrynie sieciowej lub standardowemu systemowi dystrybucji (vide news z 6 czerwca 2003). Według studia CODO Technologies rzeczony program będzie osiągalny również w wersji, dedykowanej pojedynczemu użytkownikowi.

Przetestuj walecznych Spartan

ComCo, 10 września 2003, 10:57

Już jakiś czas temu informowaliśmy Was, że twórcy takich pozycji jak Legion czy Chariots of War - czyli zespół Slitherine Studios - pracują aktualnie nad rozbudowaną strategią turową o nazwie Spartan. Tymczasem developerzy powyższej produkcji zapowiedzieli fazę otwartych beta-testów gry, która rozpocznie się z końcem września bieżącego roku.

Ponad 2000 lat temu istniało miasto Sparta...

Phoenix, 1 sierpnia 2003, 10:54

Slitherine Strategies, twórca takich tytułów jak Legion czy Chariots of War, ogłosił rozpoczęcie prac nad kolejną grą. Spartan będzie strategią umiejscowioną około roku 250 przed naszą erą. Tytuł ten zaoferuje nam możliwość wcielenia się w rolę władcy jednego z ponad 100 narodowości żyjących w owym czasie na obszarze Grecji i Azji Mniejszej.