Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Joymax

Firma producent wydawca


Wydawcy gier Joymax

Wydawcy gier wyprodukowanych przez Joymax:


Interactive Ideas

Wiadomości dotyczące Joymax


Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (27 czerwca 2008)

Przemysław Zamęcki, 27 czerwca 2008, 12:39

Dzisiaj w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Pięć milionów Xboksów w Europie, premiery echochrome i Final Fantasy Tactics A2, DirectX 10 w Cryostasis, demo Top Spin 3, nowe informacje i Crashu i Spyro, dodatki do Ace Combat i RACE 07, firmware dla PSP, co dalej z White Knight Story i inne. Zapraszamy do lektury.

Recenzja: Atrox

Fajek, 6 sierpnia 2003, 16:48

Atrox to strategia czasu rzeczywistego wzorowana na takim znanym RTS-ie jak Starcraft. Akcja przenosi nas do odległej przyszłości, kiedy to trwa wojna (Atrox War) pomiędzy trzema odmiennymi nacjami: Intelion, Createse oraz Hominian.

Atrox, gra aspirująca do miana „następca Starcrafta” we wrześniu trafi do naszych sklepów

Łosiu, 4 sierpnia 2002, 09:21

Firma MarkSoft poinformowała, że już we wrześniu bieżącego roku do naszych, rodzimych sklepów trafi strategia czasu rzeczywistego – Atrox. Należy tu powiedzieć, że gra wzorowana jest na takim sławnym RTS-ie jak Starcraft, a zachodnie serwisy określiły ją mianem: PC Gamer - „Gra RTS starej szkoły.”, Gamepage.co.uk - „Gra taktyki i strategii, ataku i kontrataku.”, PC Utilities - „Atrox całkowicie zastępuje wszystkie inne gry typu RTS.”