Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry BioShock Infinite (PC)

Dodatki do BioShock Infinite

BioShock Infinite: Burial at Sea - Episode Two
BioShock Infinite: Burial at Sea - Episode Two

dodatek do gry25 marca 2014

Drugie duże rozszerzenie fabularne do gry BioShock: Infinite, stanowiące bezpośrednią kontynuację historii zapoczątkowanej w pierwszym dodatku Burial at Sea. Podczas zabawy wcielamy się już jednak nie w samego DeWitta, a w Elizabeth – będącą dotąd w grze postacią niezależną. Bohaterka budzi się w nieznanych okolicznościach z lufą pistoletu wycelowaną w jej twarz. Przed śmiercią ratuje ją jednak złożenie obietnicy, zgodnie z którą pomoże ona grupie dowodzonej przez niejakiego Atlasa w powrocie do podwodnego miasta Rapture. Burial at Sea – Episode Two zasadniczo nie wnosi znaczących zmian do znanej fanom cyklu mechaniki rozgrywki. O ile jednak gra podstawowa oraz pierwsze DLC stawiały głównie na dynamiczną akcję i walkę z dużymi grupami przeciwników, tym razem zabawa koncentruje się przede wszystkim na aspekcie skradankowym. Dodatkową atrakcję stanowi tryb o nazwie 1998 (od daty premiery gry Thief), w którym musimy przejść całą kampanię, nie zabijając ani jednej osoby.

BioShock Infinite: Burial at Sea - Episode One
BioShock Infinite: Burial at Sea - Episode One

dodatek do gry12 listopada 2013

Pierwszy oficjalny dodatek fabularny do gry BioShock: Infinite studia Irrational Games. Rozszerzenie o nazwie Burial at Sea – Episode One stanowi swoisty ukłon twórców w stronę fanów pierwszych odsłon serii, a jego akcja przenosi nas do jednego z alternatywnych wymiarów podwodnej metropolii Rapture. Podczas zabawy wcielamy się w postać detektywa Bookera DeWitta, który na prośbę znanej z podstawki bohaterki, Elizabeth, stara się odnaleźć zaginioną dziewczynkę imieniem Sally. Zwiedzając zakamarki utopijnej metropolii jeszcze przed wybuchem buntu, który zmienił ją w piekło, protagonista odkrywa, że miejsce to wcale nie jest prawdziwym podwodnym rajem i kryje w sobie wiele mrocznych tajemnic. Pod względem rozgrywki, dodatek pozostaje wierny mechanizmom gry podstawowej, a zabawa koncentruje się w znacznej mierze na dynamicznych pojedynkach z dużymi grupami przeciwników, podczas których wykorzystujemy kilka rodzajów broni palnej oraz nadnaturalne moce plazmidów.

DLC do BioShock Infinite

Clash in the Clouds

cena: 20,00 zł

DLC30 lipca 2013

Zestaw skupia się na walce za pomocą broni i wikorów. Oferuje sześćdziesiąt wyzwań na czterech zupełnie nowych mapach.