Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Farming Simulator 15 (PC)

PC
Farming Simulator 15: Oficjalny Dodatek 2
Farming Simulator 15: Oficjalny Dodatek 2

dodatek do gry10 marca 2016

Drugi oficjalny dodatek do cieszącego się niesłabnącą popularnością symulatora rolniczego firmy GIANTS Software z 2014 roku. Rozszerzenie nie wprowadza żadnych istotnych zmian w mechanice rozgrywki, koncentrując się w szczególności na nowym, niedostępnym wcześniej sprzęcie pokroju siewników, traktorów, ciężarówek, ładowarek itd. Łącznie do dyspozycji graczy oddano ponad 50 zróżnicowanych maszyn od takich producentów jak ITRunner, JCB, New Holland oraz Holmer, a także klasyczne pojazdy i wyposażenie rolnicze. Farming Simulator 2015: Oficjalny Dodatek 2 zawiera także szczegółowy poradnik o nazwie Farming Simulator Modding for Dummies, opisujący sposoby na tworzenie własnej zawartości w grze.

Farming Simulator 15: Oficjalny Dodatek
Farming Simulator 15: Oficjalny Dodatek

dodatek do gry29 października 2015

Oficjalne rozszerzenie do wydanej w 2014 roku gry Farming Simulator 15 studia GIANTS Software. Wprowadza on do rozgrywki niedostępne wcześniej, rozległe obszary rolne, umiejscowione na terenie Europy Wschodniej, wraz z charakterystycznymi dla tego regionu warunkami. Prócz tego, w grze pojawia się 20 zupełnie nowych, licencjonowanych maszyn rolniczych od takich producentów jak Zetor, Tatra, Rostselmash i Farmtech. Nie zabrakło także nowego sprzętu pozwalającego na wyrąb lasu i obróbkę drewna, czyli elementu stanowiącego jedną z głównych nowości ubiegłorocznej edycji gry. Farming Simulator 15: Oficjalny Dodatek wymaga do działania gry podstawowej i dostępny jest zarówno w formie DLC, jak i w specjalnym zestawie wraz z grą. Warto jednak odnotować, że wersja przeznaczona na konsole poprzedniej generacji została nieco okrojona w porównaniu z edycją na pecety oraz popularne next-geny.

Just Cause 3

cena: za darmo

DLC28 czerwca 2016

Specjalny pakiet inspirowany grą akcji Just Cause 3. W jego skład wchodzi postać głównego bohatera, Rico Rodrigueza, oraz traktor Stria Rustico. Co ciekawe, maszyna została wyposażona w dopalacz, umożliwiający jej poruszanie się z prędkością 130 km/h.

Holmer

cena: 42,00 zł

DLC10 marca 2016

Dodatek wprowadza do gry pojazdy i maszyny marki Holmer, w tym Terra Dos T4-40, HR 9, Terra Variant 600 eco, GB 25, RB 35, Bergmann TSW A 19 TV, Zunhammer TV oraz Zunhammer Vibro.

Farming Classics

cena: za darmo

DLC28 stycznia 2016

Darmowy dodatek oferujący następujący sprzęt rolniczy: Deutz D80, Güldner G40, Hatz H340, Hürlimann D110, Lindner BF 450 A, Schlüter Super 1500 TVL Special i inne.