Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2015, 18:44

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Farming Simulator 15 - zapowiedziano duże dodatki Gold i Silver

Firma Focus Home Interactive poinformowała, że Gold, pierwsze rozszerzenie do gry Farming Simulator 15, ukaże się 29 października bieżącego roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach PC. W tym samym dniu pojawi się także DLC Silver dla posiadaczy past-genowej wersji produkcji.

Farming Simulator 15 - dodatek Gold ukaże się 29 października - ilustracja #1

Firma Focus Home Interactive poinformowała, że pierwsze rozszerzenie do gry Farming Simulator 15 ukaże się 29 października bieżącego roku. Dodatek Gold dostępny będzie na konsolach PlayStation 4 i Xbox One w cyfrowej dystrybucji. Natomiast na komputerach PC otrzymamy możliwość kupna wersji cyfrowej oraz fizycznej, w tym także Złotej Edycji zawierającej „podstawkę” i rzeczone DLC. Produkcja zaoferuje dostęp do nowej, dużej lokacji na terenie Europy Wschodniej, dodatkowego wyposażenia oraz 20 kolejnych pojazdów od takich producentów jak Rostselmash, Zetor, Tatra, Kverneland i Farmtech. Ponadto osoby korzystające z konsol Xbox 360 i PlayStation 3 mogą liczyć na dodatek Silver, zawierający tylko same pojazdy i wyposażenie.

Krótko pisząc, szału nie ma, ale wirtualni rolnicy z pewnością będą mieli co robić dzięki nowej zawartości.

Farming Simulator 15 to kolejna odsłona popularnej serii symulatorów pozwalających wcielić się w rolnika. Podczas zabawy musimy troszczyć się o szereg rzeczy – od spulchniania gleby, przez sianie i zbieranie plonów, po sprzedaż produktów oraz opiekowanie się zwierzętami. Produkcja ukazała się 30 października 2014 roku na PC-tach i 19 maja 2015 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360.