Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePS3X360
Okładka Farming Simulator 15: Silver (PS3)

Farming Simulator 15: Silver

Oficjalne rozszerzenie do wydanego w 2014 roku symulatora rolniczego studia Giants Software. Farming Simulator 15: Silver to wersja dodatku przeznaczona dla użytkowników konsol siódmej generacji, tzn. PlayStation 3 oraz Xboksa 360, i w przeciwieństwie do wersji wydanej na tzw.

Symulacje | ekonomiczne | rolnicze | maszyny i urządzenia

Okładka Farming Simulator 15: Silver (PS3)

data premiery gry:

29paź2015

X360 PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Farming Simulator 15: Silver to pierwsze, duże oficjalne rozszerzenie do gry Farming Simulator 15 z 2014 roku. Produkcja przeznaczona jest dla posiadaczy wersji na konsolę Xbox 360. Tytuł, w odróżnieniu od dodatku Gold na PlayStation 4, Xboksa One i PC-ty, nie wprowadza do zabawy nowego obszaru na terenie Europy Wschodniej, ale pozostałe elementy obu DLC są takie same. Oznacza to, że twórcy zatroszczyli się przede wszystkim o dodatkowe wyposażenie i 20 nowych maszyn rolniczych. W związku z tym możemy pokierować traktorami, kombajnami i ciężarówkami od najsłynniejszych producentów, w tym firm Zetor, Tatra, Rostselmash i Farmtech. Za produkcję odpowiada ekipa GIANTS Software – autorzy „podstawki” i innych odsłon serii Farming Simulator. Silver wymaga do działania podstawowej wersji Farming Simulator 15.

Podstawowe założenia rozgrywki w Farming Simulator 15: Silver nie różnią się od tego, z czym mieliśmy do czynienia w poprzednich częściach cyklu. Naszym zadaniem jest więc przede wszystkim zarabianie pieniędzy przez obsiewanie pól, zbieranie plonów i hodowanie zwierząt. By doprowadzić gospodarstwo do rozkwitu, należy cały czas inwestować środki w zakup lepszego, bardziej wydajnego sprzętu i wyposażenia. Jedną z nowości Farming Simulator 15 jest zarządzanie lasem – dodano sprzęt, który pozwala nam ścinać drzewa. Tym samym nie mogło zabraknąć wyposażenia od nowych producentów, jak New Holland czy Ponsse.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Farming Simulator 15: Silver

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Farming Simulator 15 - zapowiedziano duże dodatki Gold i Silver
Farming Simulator 15 - zapowiedziano duże dodatki Gold i Silver

wiadomość24 września 2015

Firma Focus Home Interactive poinformowała, że Gold, pierwsze rozszerzenie do gry Farming Simulator 15, ukaże się 29 października bieżącego roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach PC. W tym samym dniu pojawi się także DLC Silver dla posiadaczy past-genowej wersji produkcji.

X360
PS3