Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Far Cry 4 (PC)

Dodatki do Far Cry 4

Far Cry 4: Valley of the Yetis
Far Cry 4: Valley of the Yetis

dodatek do gry10 marca 2015

Pierwszy fabularny dodatek do czwartej odsłony bestsellerowego cyklu strzelanin Far Cry. Jego akcja przenosi graczy w rejony Himalajów, do tytułowej Doliny Yeti, gdzie rozbija się helikopter z głównym bohaterem na pokładzie. W tymże mroźnym i niegościnnym miejscu, znany z gry podstawowej Ajay Ghale będzie musiał stawić czoła zupełnie nowym przeciwnikom, na czele z brutalnymi wyznawcami lokalnego kultu oraz potężnymi bestiami Yeti. To jednak tylko początek mrocznej historii, gdyż szybko okaże się, że prawdziwe zło czeka na naszego bohatera w samym sercu tajemniczej doliny. Dostępne zarówno w ramach przepustki sezonowej, jak i w formie samodzielnej rozszerzenie, daje możliwość spędzenia kilku dodatkowych godzin w uniwersum FarCry 4. Całą przygodę rozegrać możemy zarówno w pojedynkę, jak i w trybie kooperacji, w którym partnerem głównego bohatera jest znany z gry podstawowej Hurk.

DLC do Far Cry 4

Overrun

cena: 21,00 zł

DLC12 lutego 2015

W skład pakietu wchodzą cztery mapy do multiplayera, nowy tryb rozgrywki wieloosobowej (tytułowy Najazd) oraz pojazd (buggy).

Hurk Deluxe Pack

cena: 32,00 zł

DLC27 stycznia 2015

W skład dodatku wchodzi pięć misji: Odkupienie Hurka (ciąg trzech zadań, w których trakcie pomagamy Hurkowi wydostać się z więzienia), Krwawy Rubin (w jednej z kopalni zostaje znaleziony rzadki klejnot, który należy zdobyć, zanim zrobią to ludzie Pagan Mina), Farma Jaków (misja polegająca na uratowaniu farmy jaków przed zakusami sił dyktatora). Do dyspozycji gracza oddano też pięć nowych rodzajów broni (wyrzutnia harpunów „Palownik”, lekki karabin maszynowy Wiertło, pistolet 1911 Sandman, maczeta z Areny i dwulufowa strzelba na słonie).

Escape from Durgesh Prison

DLC13 stycznia 2015

Głównymi bohaterami dodatku są Ajay i Hurk, którzy trafiają do tytułowego więzienia. Zadaniem graczy jest uwolnienie się, znalezienie broni i bezpieczne dotarcie do punktu ewakuacji. Wyzwanie można ukończyć samemu, bądź w trybie kooperacji.