Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Batman: Arkham Asylum - poradniki

Batman: Arkham Asylum - poradniki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cenne wskazówki | Inne | Batman Arkham Asylum poradnik Batman: Arkham Asylum

Cenne wskazówki

Przedstawione poniżej wskazówki opracowałem w głównej mierze z myślą o mniej doświadczonych graczach i są to ogólne porady dotyczące rozgrywki. Po bardziej konkretne informacje na temat sposobów pokonywania silniejszych przeciwników (np. mutantów) i rozwiązywania otrzymywanych zadań zapraszam do pierwszego rozdziału poradnika.

- W miarę możliwości wykorzystaj początkowe etapy gry do zaznajomienia się z tajnikami sterowania. W szczególności mam tu na myśli toczenie walk, gdyż ze skradaniem się nie powinieneś mieć większych problemów. Najważniejszą rolę odgrywa w tym przypadku opanowanie skutecznych kontrataków, albowiem pozwala to na utrzymanie ciągłości combosów oraz zapobiega utracie cennych punktów zdrowia. Nie należy jednak lekceważyć innych umiejętności Batmana, jak chociażby ataków peleryną. Ruchy te zyskują na znaczeniu w dalszej fazie rozgrywki, gdy coraz częściej napotyka się wrogów wyposażonych w paralizatory, noże oraz broń palną.

Zostało jeszcze 49% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie