Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Batman: Arkham Asylum - poradniki

Batman: Arkham Asylum - poradniki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ukończenie gry | Fabuła | Batman Arkham Asylum poradnik Batman: Arkham Asylum

Fabuła - Ukończenie gry

Zestawienie osiągnięć

Big Bang (w polskiej wersji Wielki wybuch )

Nagroda Xbox 360 : 50 punktów

Opis: Osiągnięcie przyznawane jest za ukończenie gry na niskim poziomie trudności (łatwy). W przypadku ukończenia jej na poziomie średnim lub wysokim również jest automatycznie przyznawane. Osobiście polecam bawić się na co najmniej normalnym poziomie, gdyż na niskim rozgrywka nie stanowi praktycznie żadnego wyzwania.

Bigger Bang (w polskiej wersji Większy wybuch )

Nagroda Xbox 360 : 50 punktów

Opis: Osiągnięcie przyznawane jest za ukończenie gry na normalnym poziomie trudności (średni). W przypadku ukończenia jej na wysokim poziomie również jest przyznawane. Ponadto zdobycie osiągnięcia automatycznie odblokowuje też inne - Big Bang . Radzę na takich właśnie ustawić ukończyć grę po raz pierwszy.

Biggest Bang (w polskiej wersji Największy wybuch )

Nagroda Xbox 360 : 50 punktów

Opis: Osiągnięcie przyznawane jest za ukończenie gry na wysokim poziomie trudności (trudny). Ponadto zdobycie osiągnięcia automatycznie odblokowuje dwa inne - Big Bang i Bigger Bang . Do zabawy na najwyższym poziomie trudności warto przystąpić gdy rozpoczyna się grę po raz drugi, z zamiarem zdobycia pominiętych wcześniej osiągnięć. Nie radzę natomiast wybierać tego poziomu trudności już na samym początku swojej przygody z Arkham Asylum, gdyż wygranie niektórych potyczek może okazać się bardzo kłopotliwe.

Perfect Knight (w polskiej wersji Doskonały Rycerz )

Nagroda Xbox 360 : 75 punktów

Opis: Musisz zaliczyć grę w stu procentach, a na wynik ten składają się cztery pozycje. Należy mianowicie ukończyć tryb fabularny, odblokować wszystkich dwadzieścia upgrade'ów, rozwiązać wszystkich 240 zagadek Riddlera oraz zdobyć same złote medale w wyzwaniach trybu Challenge Mode. O swoich postępach możesz się na bieżąco dowiadywać z poziomu menu głównego, albowiem gra na bieżąco będzie wyświetlała informacje na temat ogólnego stanu procentowego oraz liczby osiągnięć z poszczególnych kategorii.