Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Batman: Arkham Asylum - poradniki

Batman: Arkham Asylum - poradniki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Uwagi wstępne | Sekrety | Batman Arkham Asylum poradnik Batman: Arkham Asylum

Sekrety - Uwagi wstępne

W celu zdobycia osiągnięć związanych z sekretami musisz rozwiązać wszystkich 240 zagadek. W większości przypadków jedna zagadka równa się jednemu sekretowi. Wyjątkiem są szczęki, gdyż w tym przypadku w celu zaliczenia danej zagadki konieczne może okazać się zniszczenie kilku obiektów tego typu. Liczba wykonanych zadań na bieżąco podawana jest w menu głównym, dzięki czemu możesz w łatwy sposób śledzić swoje postępy. Warto też zauważyć, że nie wszystkie sekrety są od razu dostępne. Występują tu mianowicie dwa rodzaje ograniczeń:

1) Kolejne sekrety z grupy Szczęki pojawiają się w określonych momentach gry. Możesz oczywiście odczekać na sam koniec z ich odnalezieniem, ale posługując się moim poradnikiem powinieneś je móc w miarę na bieżąco "zaliczać".

2) Dostęp do pozostałych sekretów może być utrudniony między innymi przez nadające się do zniszczenia ściany, przepaście czy pola siłowe. W opisie każdego sekretu zwracaj uwagę na pole o nazwie Wymagania, dzięki czemu dowiesz się czy możesz już go zebrać czy jeszcze musisz się z tym wstrzymać.

Po zapoznaniu się z dostępnymi osiągnięciami proponuję przejść do kolejnych podpunktów tego rozdziału. Zawierają one mapki, na których różnymi kolorami oznaczyłem sekrety z sześciu głównych grup, jak również opisy poszczególnych sekretów zawierające informacje na temat ich lokalizacji oraz sposobu zdobycia.

Uwaga! Upewnij się żeby po rozwiązaniu każdej zagadki dotrzeć do miejsca zapisu stanu gry (najłatwiej poprzez przejście do sąsiedniej lokacji). Jeżeli przedwcześnie powrócisz do menu głównego lub wyłączysz konsolę, dotychczasowe postępy mogą ulec skasowaniu!