Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Batman: Arkham Asylum - poradniki

Batman: Arkham Asylum - poradniki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wstęp | Sekrety Batman Arkham Asylum poradnik Batman: Arkham Asylum

Sekrety - Uwagi wstępne

W rozdziale tym zawarłem komplet informacji potrzebnych do odnalezienia wszystkich sekretów znajdujących się w grze. W celu dotarcia do pożądanego sekretu zacznij od wybrania głównej sekcji powiązanej z konkretną lokacją (np. Arkham East). Następnie możesz skorzystać z mapki, na której różnymi kolorami oznaczyłem sekrety z sześciu głównych grup, jak również przejść do podkategorii, zapoznając się z najbardziej dokładnymi informacjami na temat lokalizacji oraz sposobu zdobycia bonusów.

Warto zauważyć, że nie wszystkie sekrety są od razu dostępne. Występują tu mianowicie dwa rodzaje ograniczeń:

1) Kolejne sekrety z grupy Szczęki pojawiają się w określonych momentach gry. Możesz oczywiście odczekać na sam koniec z ich odnalezieniem, ale posługując się moim poradnikiem powinieneś je móc w miarę na bieżąco "zaliczać".

2) Dostęp do pozostałych sekretów może być utrudniony między innymi przez nadające się do zniszczenia ściany, przepaście czy pola siłowe. W opisie każdego sekretu zwracaj uwagę na pole o nazwie Wymagania, dzięki czemu dowiesz się czy możesz już go zebrać czy jeszcze musisz się z tym wstrzymać.

Od siebie dodam, że zdecydowanie warto na bieżąco podnosić sekrety, gdyż znacznie pomoże Ci to awansować na wyższe poziomy doświadczenia i tym samym odblokować bardzo przydatne upgrade'y.