Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Batman: Arkham Asylum - poradniki

Batman: Arkham Asylum - poradniki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Combosy | Walka | Batman Arkham Asylum poradnik Batman: Arkham Asylum

Walka - Combosy

Zestawienie osiągnięć

Freeflow Combo 5 (w polskiej wersji Combo z 5 ciosów )

Nagroda Xbox 360 : 5 punktów

Opis: Bardzo proste osiągnięcie, które możesz zdobyć już na samym początku gry. Utwórz kombinację składającą się z co najmniej pięciu uderzeń. Pamiętaj o tym, że nie możesz sobie pozwolić nawet na chwilę przerwy, bo proces budowania combosa zostałby przerwany.

Freeflow Combo 10 (w polskiej wersji Combo z 10 ciosów )

Nagroda Xbox 360 : 5 punktów

Opis: Także i to osiągnięcie możesz zdobyć jeszcze przed opuszczeniem budynku Intensive Treatment, choćby w trakcie walki z przeciwnikami okupującymi teren niedaleko szybu windy. Tym razem będziesz musiał zbudować kombinację składającą się z dziesięciu ciosów. Konieczne okaże się już zapewne stosowanie kontrataków, których prawidłowe wyprowadzanie warto z myślą o przyszłych walkach opanować do perfekcji.

Freeflow Combo 20 (w polskiej wersji Combo z 20 ciosów )

Nagroda Xbox 360 : 10 punktów

Opis: Wymóg to combo składające się z dwudziestu uderzeń. W miarę możliwości osiągnięcie to dobrze byłoby zaliczyć zanim jeszcze zaczniesz napotykać przeciwników wyposażonych w paralizatory oraz broń białą. Próbę podejmij po wpadnięciu na jedną z liczniejszych grup. Musisz się bardzo pilnować, tak by ewentualne przestoje spowodowane koniecznością wyprowadzenia kontrataku czy doskoczenia do bardziej oddalonych wrogów nie spowodowały zakończenia procesu budowanego ciągu uderzeń.

Zostało jeszcze 61% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie