Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 2 - poradnik do gry

Far Cry 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pojazdy cz.2 | Pojazdy i uzbrojenie w Far Cry 2 poradnik Far Cry 2

Samochód osobowy

Pierwszy z pojazdów, na jaki natkniesz się w grze. Generalnie mało przydatny i raczej bardzo rzadko będziesz zmuszony z niego korzystać. Najczęściej wtedy, kiedy znajdziesz się na przystanku autobusowym, a wokół nie będzie żadnego innego samochodu, z którego można by było skorzystać. Nie dysponując dużą szybkością ani nie posiadając żadnego uzbrojenia nie nadaje się on do żadnych ucieczek ani bardziej skomplikowanych manewrów. Choć dzięki temu, że postać siedzi w kabinie, to nie jest ona narażona na duże ryzyko odniesienia ran w trakcie ostrzału. Niestety, tylko przez bardzo krótki okres czasu.

Miejsce występowania: Leboa-Sako i Bowa-Seko

Uzbrojenie: brak

Umiejscowienie silnika: z przodu

Ulepszenie umiejętności naprawy: 10 diamentów

Powolna i raczej zupełnie nieprzydatna w podróży po afrykańskich drogach - Pojazdy cz.2 | Pojazdy i uzbrojenie w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Ciężarówka

Powolna i raczej zupełnie nieprzydatna w podróży po afrykańskich drogach. W trakcie jednej z misji w grze skorzystanie z niej będzie jednak niezbędne. Zdecydowanie częściej zdarzy się, że będziesz musiał niszczyć tego rodzaju pojazdy jadące w konwojach. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie użycie pozostawionego na trasie przejazdu ładunku wybuchowego.

Miejsce występowania: Leboa-Sako i Bowa-Seko

Uzbrojenie: brak

Umiejscowienie silnika: z przodu

Ulepszenie umiejętności naprawy: 10 diamentów

Mała łódź z tylnim napędem - Pojazdy cz.2 | Pojazdy i uzbrojenie w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Swamp Boat

Mała łódź z tylnim napędem. Chcąc podróżować rzeką będziesz z niej korzystał niemal przez cały czas trwania gry. Łódka ma zamontowany na dziobie karabin maszynowy, jednakże jego pole ostrzału ogranicza się do przedniej strefy. Raczej nie nadaje się do frontalnych ataków na posterunki znajdujące się na brzegu rzeki, aczkolwiek jeżeli uda się podpłynąć nią nie zauważonym na odległość skutecznego strzału może dać się wrogom we znaki. Szczególnie wtedy, kiedy znajdująca się na dziobie broń jest większego kalibru.

Miejsce występowania: Leboa-Sako i Bowa-Seko

Uzbrojenie: wieżyczka na dziobie z karabinem maszynowym

Umiejscowienie silnika: z tyłu

Ulepszenie umiejętności naprawy: 15 diamentów

Spotykany jedynie na obszarze Bowa-Seko w pobliżu lub na jeziorze Segolo zajmującym południowo-wschodnią część tych terenów - Pojazdy cz.2 | Pojazdy i uzbrojenie w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Kuter rybacki

Spotykany jedynie na obszarze Bowa-Seko w pobliżu lub na jeziorze Segolo zajmującym południowo-wschodnią część tych terenów. Jest to powolna łajba, na której dziobie zamontowany został karabin maszynowy. W związku z budową łodzi nie daje się on jednak obracać w pełnym zakresie 360 stopni i maksymalnie może razić cele znajdujące się pod kątem około 60 stopni.

Miejsce występowania: Bowa-Seko

Uzbrojenie: wieżyczka wyposażona w karabin maszynowy

Umiejscowienie silnika: pośrodku

Ulepszenie umiejętności naprawy: 10 diamentów

1 - Pojazdy cz.2 | Pojazdy i uzbrojenie w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry