Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 2 - poradnik do gry

Far Cry 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

APR Misja I - Chorzy doktorzy | Akt II w Far Cry 2 poradnik Far Cry 2

APR Misja I - Chorzy doktorzy

Wojna wymaga ofiar, a ofiary opieki zdrowotnej. Dlatego też APR nie zamierza dopuścić do sytuacji, w której wrodzy bojówkarze będą szybciej przychodzić do zdrowia, a przez to ponownie włączać się do walki. W tym celu musisz zniszczyć znajdujące się na kipie ciężarówki, stojącej w klinice dentystycznej, zbiorniki z podtlenkiem azotu.

Zapłata: 30 diamentów

Kiedy dojedziesz na miejsce akcji, staraj się podejść niezauważony na odległość celnego strzału ze snajperki od strony południowej. Pozwoli ci to, bez wdawania się w zbędną strzelaninę, na szybkie wykonanie misji. Odszukaj stojącą pod wiatą ciężarówkę z pojemnikami. Następnie korzystając ze snajperki namierz fragment zbiornika wystającego z paki samochodu. Kilka celnych strzałów powinno załatwić sprawę. Jeżeli dysponujesz większym kalibrem w rodzaju wyrzutni rakiet, wystarczy, że trafisz w ciężarówkę. Jej eksplozja powinna dokończyć dzieło zniszczenia.

Zaproponowany przez przyjaciela plan alternatywny jest bardzo czasochłonny, ale też zdecydowanie warty wykonania - APR Misja I - Chorzy doktorzy | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Rozwiązanie alternatywne

Zaproponowany przez przyjaciela plan alternatywny jest bardzo czasochłonny, ale też zdecydowanie warty wykonania. Jest to po prostu jedyna nietypowa misja w całej grze, w której będziesz musiał zasiąść za kierownicą ciężarówki i dowieźć ładunek na miejsce przeznaczenia.

Zamiast więc rozwalenia ciężarówki na miejscu, znacznie zabawniej będzie dowieźć ją do garażu UFLL i dopiero tam zdetonować. Tak się jednak składa, że aby to uczynić potrzebna jest pewna część do auta, która obecnie zamknięta jest w znajdującej się na poczcie paczce

Poczta jest otoczona przez siły UFLL, tak więc będziesz zanim wykonasz zadanie będziesz musiał pozbyć się wrażych sił - APR Misja I - Chorzy doktorzy | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Poczta jest otoczona przez siły UFLL, tak więc będziesz zanim wykonasz zadanie będziesz musiał pozbyć się wrażych sił. Dostanie się do niej po cichu nie jest raczej możliwe. Wykorzystaj więc wszelkie środki przemocy bezpośredniej, od snajperki, po miotacz płomieni. Zwróć uwagę, że wśród budynków znajduje się kilka podejrzanych zbiorników z wybuchową zawartością. Możesz do nich strzelać, aby wywołać jeszcze większe zamieszanie.

1 - APR Misja I - Chorzy doktorzy | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
Udaj się do wioski, w której stoi ciężarówka i zabij wszystkich starając się nie prowadzić ognia zbyt blisko wiaty z autem - APR Misja I - Chorzy doktorzy | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Udaj się do wioski, w której stoi ciężarówka i zabij wszystkich starając się nie prowadzić ognia zbyt blisko wiaty z autem. Staraj się też nie zaprószyć ognia, tak więc nie używaj ani koktajli Mołotowa, ani miotacza płomieni. Chodzi po prostu o to, aby przypadkowy ogień nie znalazł się w pobliżu samochodu. Jeżeli podtlenek azotu wybuchnie, misja z przyjacielem zakończy się niepowodzeniem. Kiedy już oczyścisz teren, napraw auto i wsiadaj za kierownicę. Musisz dowieźć cały ładunek do garażu UFLL. Pamiętaj, aby jechać ostrożnie i w przypadku konieczności przejechania przez jakiś posterunek zatrzymać się w sporej odległości przed nim i oczyścić go z wrogów. Dopiero wtedy wrócić do auta i kontynuować jazdę.

2 - APR Misja I - Chorzy doktorzy | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
Na miejscu wjedź do garażu - APR Misja I - Chorzy doktorzy | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Na miejscu wjedź do garażu. Kiedy zaczniesz podjeżdżać, brama podniesie się do góry. Następnie wysiądź i wejdź na pakę z tyłu. Odkręć jeden z kurków i razem z kumplem wynoś się na zewnątrz. Kiedy nastąpi wybuch, zewsząd zaczną zbiegać się bojówkarze. Musisz osłaniać przyjaciela i pozbyc się wszystkich wrogów w okolicy zanim będziesz mógł podjąć się kolejnego zadania.

3 - APR Misja I - Chorzy doktorzy | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
4 - APR Misja I - Chorzy doktorzy | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry