Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 2 - poradnik do gry

Far Cry 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja III - Rurociąg | Akt II w Far Cry 2 poradnik Far Cry 2

Misja III - Rurociąg

Twoim głównym zadaniem jest uszkodzenie rurociągu, jednakże zanim to uczynisz, będziesz musiał wykraść znajdujący się na terenie kopalni diamentów dynamit.

Zapłata: 30 diamentów

W wykonaniu tej częśći zadania bardzo przyda ci się snajperka. Kopalnia jest dość otoczona gęstym lasem, skąd będziesz mógł zdjąć ze snajperki część strażników. Kiedy oczyścisz już miejsce, zabierz dynamit.

1 - Misja III - Rurociąg | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
2 - Misja III - Rurociąg | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
Rurociąg w miejscu, w którym należy podłożyć ładunek jest bardzo dobrze chroniony - Misja III - Rurociąg | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Rurociąg w miejscu, w którym należy podłożyć ładunek jest bardzo dobrze chroniony. Po jego północnej stronie, po drugiej stronie rzeki, znajduje się wieżyczka. Podkradnij się tam i szybko załatw snajpera. Stąd będziesz miał już doskonały widok na pozostałą część terenu. Kiedy pozbędziesz się wszystkich w okolicy, na zachód od miejsca, w którym jesteś powinieneś znaleźć paralotnię. To najszybszy sposób, ażeby przedostać się na drugą stronę rzeki. Na miejscu podłóż ładunek.

3 - Misja III - Rurociąg | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
Po wykradzeniu dynamitu otrzymasz telefon od przyjaciela - Misja III - Rurociąg | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Rozwiązanie alternatywne

Po wykradzeniu dynamitu otrzymasz telefon od przyjaciela. Zanim zajmiesz się główną częścią rurociągu, poprosi cię on o zniszczenie pomp nad jeziorem.

Kiedy znajdziesz się na miejscu, podłóż ładunek wybuchowy pod pompę i zdetonuj go - Misja III - Rurociąg | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Kiedy znajdziesz się na miejscu, podłóż ładunek wybuchowy pod pompę i zdetonuj go. Następnie wykonaj część misji opisany powyżej.

4 - Misja III - Rurociąg | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
Po zniszczeniu głównej częśi rurociągu otrzymasz telefon, w którym kumpel wzywa cię na pomoc do niedawno odwiedzonej kopalni diamentów - Misja III - Rurociąg | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Po zniszczeniu głównej częśi rurociągu otrzymasz telefon, w którym kumpel wzywa cię na pomoc do niedawno odwiedzonej kopalni diamentów. Udaj się szybko na miejsce i uratuj go. Okazuje się, że zniszczenie rurociągu doprowadziło do zatopienia tego miejsca.

5 - Misja III - Rurociąg | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
6 - Misja III - Rurociąg | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry