UFLL Misja III - Baraszki na barce | Akt II w Far Cry 2

Poradniki

Aktualizacja:

Pobierz Poradnik
Spis treści

Misja III - Baraszki na barce

Jordański handlarz bronią o nazwisku Yabek mający swoją główną siedzibę na barce rzecznej. Dowództwo UFLL chce, aby facet zniknął raz na zawsze i w tym celu potrzebują wynająć sprawdzonego najemnika. Twoim zadaniem jest więc udanie się na miejsce i wyeliminowanie celu.

Zapłata: 30 diamentów

Barka zadokowała pod mostem kolejowym. Na wschodzie, na wzgórzu znajduje się snajper. Poza nim dookoła łajby teren patroluje kilku strażników, których będziesz musiał się pozbyć zanim wejdziesz na pokład. Yabeka znajdziesz w kajucie znajdującej się pod kołem sterowym. Innym sposobem wyeliminowania celu jest użycie wyrzutni rakiet. Znajdziesz jedną przy martwym snajperze. Wystrzel pocisk w kierunku barki, celując tuż obok sterówki. Wielki wybuch powinien załatwić również Yabeka.

Rozwiązanie alternatywne

Przyjaciel uważa, że ma prostszy sposób na pozbycie się Yabeka. Otóż dysponuje on bombą, którą można by zdetonować na moście powodując jego zawalenie się wprost na barkę. Jednakże bomba pozbawiona jest zapalnika, który znajduje się w miejscu katastrofy śmigłowca Mi-24.

Na miejscu okaże się, że ciche wykonanie zadania jest raczej niemożliwe. Dlatego też nie pozostaje ci nic innego, jak tylko postarać się w pierwszej kolejności zdjąć pilnujących tego miejsca snajperów, a później już jawna rozprawa z pozostałymi nieprzyjaciółmi. Kiedy będzie już po wszystkim, zabierz znajdujący się obok wraku zapalnik.

1 - UFLL Misja III - Baraszki na barce | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
Z zapalnikiem udaj się na miejsce spotkania z przyjacielem, który będzie czekał na ciebie na moście - UFLL Misja III - Baraszki na barce | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Z zapalnikiem udaj się na miejsce spotkania z przyjacielem, który będzie czekał na ciebie na moście. Dokręci on zapalnik do korpusu bomby. Kiedy zacznie zbiegać z mostu, musisz pobiec za nim. Eksplozja zniszczy most i zacumowaną pod nim barkę.

2 - UFLL Misja III - Baraszki na barce | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
3 - UFLL Misja III - Baraszki na barce | Akt II w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
Podobało się?

0

Far Cry 2

21 października 2008

PC PlayStation Xbox
Rate It!

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Akcji
2011-09-07
08:52

zanonimizowany807135 Junior

czy ktoś może przesłac mi poradnik do far cry2? PROSZE!!!!!!!!

Komentarz: zanonimizowany807135
2014-02-25
19:46

zanonimizowany863216 Chorąży

Mam jedną uwagę: Podobno Buggy można znaleźć tylko w dystrykcie południowym, niestety nie jest to prawdą. Buggy można znaleźć na polnocno - zachodnim przystanku niedaleko Petro-Sahelu, albo na południowo - wschodnim krańcu mapy. Znajduje się na posterunku prowadzącym do tamtejszej kryjówki podziemia.

Komentarz: zanonimizowany863216
2022-05-29
13:46

lapa442 Pretorianin

ten poradnik nie posiada kilku misji jakie są w grze

Komentarz: lapa442
2024-02-08
11:35

domino 2002 Junior

Jak to otworzyć

Komentarz: domino 2002
2024-02-08
11:37

domino 2002 Junior

Jak przejść na drugą stronę Prison czyli więzienia w farcry 2

Komentarz: domino 2002

Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.

Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl