Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 2 - poradnik do gry

Far Cry 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Finał | Akt I w Far Cry 2 poradnik Far Cry 2

Akt I - Finał

APR nienawidzi UFLL i vice versa. Z pojedynku o dominację zwycięsko może wyjść tylko jedna strona. Dlatego też dowództwo APR wyznacza Ci nowe zadanie: zabij szefa wrogiej frakcji. Jego siedziba znajduje się niedaleko wodospadów Goku.

Najwygodniej dotrzeć na miejsce będzie za pomocą łodzi. Obejrzyj mapę i dokładnie prześledź bieg rzeki. Łódź znajdziesz na północy Pali, czyli miasteczka, w którym obecnie powinieneś się znajdować.

Będąc prawie na miejscu, zatrzymaj się w miejscu, gdzie znajduje się ostatni wrogi posterunek, tuż przed wpłynięciem w rejon wodospadów. Wyeliminuj obronę i przepłyń na drugą stronę rzeki. Tam powinieneś szybko odnaleźć wąską ścieżkę, którą pnie się ku szczytowi góry Thabamolaetsa. Po drodze z pewnością napotkasz kilku przeciwników.

Przejdź przez wiszący most i wyczyść obszar wokół domku - Finał | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Przejdź przez wiszący most i wyczyść obszar wokół domku. Koniecznie uzupełnij amunicję i strzykawki po czym wejdź do domku i zabij przywódcę UFLL. Zadanie zostanie wykonane, ale to jeszcze nie koniec zabawy. Wokół zaroi się od przeciwników. Twoim zadaniem będzie ucieczka z tego miejsca do podnóża góry. Możesz wybrać tę samą trasę, którą wszedłeś na górę, jak i zejście z drugiej strony.

1 - Finał | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
Kiedy będziesz już bezpieczny, zadzwoni dziennikarz z prośbą, abyś spotkał się z nim w tartaku - Finał | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Kiedy będziesz już bezpieczny, zadzwoni dziennikarz z prośbą, abyś spotkał się z nim w tartaku. Jedź na miejsce. Okaże się, że rozochocona sukcesami armia APR postanowiła raz na zawsze pozbyć się wszelkiego zagrożenia na tych terenach. Oznacza to, że w niebezpieczeństwie znajdują się zarówno Twoi przyjaciele w barze Mike'a, jak i pastor w kościele. Staniesz przed trudnym wyborem, komu pomóc w tej sytuacji?

2 - Finał | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
3 - Finał | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
Jeżeli wybierzesz przyjaciół, to jedź do baru Mikea - Finał | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Jeżeli wybierzesz przyjaciół, to jedź do baru Mike'a. Jest on oblegany przez siły APR, tak więc aby dostać się do środka będziesz musiał powystrzelać kilku najemników. W środku pomóż zastawić drzwi szafą i przygotuj się na atak.

Jeżeli postanowiłeś jednak pojechać do kościoła, to kiedy wjedziesz już na teren Pali okaże się, że miasteczko jest całkowicie opustoszałe. Wejdź do kościoła i pomóż zastawić tajne przejście regałem. Tuż po tym nastąpi atak i przeciwnicy zaczną wdzierać się do środka kościoła oknami.

4 - Finał | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
Niezależnie od tego, który z wariantów wybrałeś, nie masz żadnych szans z przeważającym liczebnie wrogiem - Finał | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Zostało jeszcze 56% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie