Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 2 - poradnik do gry

Far Cry 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

UFLL Misja III- Opryski | Akt I w Far Cry 2 poradnik Far Cry 2

Misja III- Opryski

Zniszcz pompy nawadniające teren wokół farm uprawnych. APR prowadzi interesy rolnicze z ludźmi z Europy, więc to doskonały moment, aby ich nieco pognębić.

Zapłata: 15 diamentów

Jedź na farmę i zajmij się zniszczeniem systemu irygacyjnego. Miejsce to jest dobrze chronione, ale tuż przy południowym wjeździe powinieneś znaleźć na dachu dobrą pozycję dla snajpera. Resztkę wrogów wyeliminuj eksplorując pobliski teren. W pierwszej ze szklarni znajdziesz pompę. Zwykły granat wystarczy, aby ją zniszczyć.

Spotkaj się ponownie z przyjacielem, który udzieli Ci dodatkowych wskazówek - UFLL Misja III- Opryski | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Rozwiązanie alternatywne

Spotkaj się ponownie z przyjacielem, który udzieli Ci dodatkowych wskazówek. Aby być pewnym całkowitego zniszczenia upraw, będziesz musiał najpierw udać się do starej fabryki chemikaliów, skąd zabierzesz kanister defoliantu, czyli środka powodującego opadanie liści. Fabryczka znajduje się bardzo blisko miejsca, w którym spotkałeś się z kumplem i jest broniona zaledwie przez kilku ludzi.

1 - UFLL Misja III- Opryski | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
2 - UFLL Misja III- Opryski | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
Po zabraniu kanistra udaj się na lotnisko - UFLL Misja III- Opryski | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Po zabraniu kanistra udaj się na lotnisko. Tam przekażesz środek chemiczny przyjacielowi. W chwili obecnej lotnisko jest całkowicie opuszczone, tak więc nie musisz się niczego obawiać.

Przedostatnią fazą tej misji jest zniszczenie pomp - UFLL Misja III- Opryski | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Przedostatnią fazą tej misji jest zniszczenie pomp. Jedź we wskazane miejsce. Kiedy już zobaczysz szklarnie i uprawy znajdź jakiś punkt, z którego snajperką będziesz mógł wykończyć obrońców. Jest ich całkiem sporo, więc musisz uważać. Następie wejdź do pierwszej szklarni i rzuć granat pod pompę. Zadzwoni przyjaciel, który za kilka sekund rozpyli z samolotu nad uprawami środek chemiczny.

3 - UFLL Misja III- Opryski | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
Niestety, po udanym rozpyleniu, przyjaciel zostaje zestrzelony - UFLL Misja III- Opryski | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Niestety, po udanym rozpyleniu, przyjaciel zostaje zestrzelony. Jeżeli chcesz, aby przeżył, jak najszybciej jedź w kierunku wraku i postaraj się mu pomóc odeprzeć atakujących przeciwników.