Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 2 - poradnik do gry

Far Cry 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

APR Misja I - Zabójstwo szefa policji | Akt I w Far Cry 2 poradnik Far Cry 2

APR Misja I - Zabójstwo szefa policji

Musisz spowodować, aby zniknął szef miejscowej policji. Szefostwo APR udzieli ci instrukcji, którędy zwykle porusza się konwój z notablem.

Zapłata: 15 diamentów

Konwój, w którym podróżuje znajdziesz w oznaczonym miejscu. Pomocne stanie się zakupienie w sklepie z bronią min, które następnie możesz rozmieścić na trasie konwoju. Trzy miny rozmieść w odległości około 20 metrów od siebie, gdyż w takiej mniej więcej odległości poruszają się pojazdy w konwoju. Następnie oddal się na bezpieczną odległość i w odpowiednim momencie zdetonuj ładunki.

Rozwiązanie alternatywne

Skorzystaj z telefonu od przyjaciela. Jak zawsze udaj się na spotkanie, na którym dowiesz się, że łatwiej będzie pozbyć się policjanta, jeżeli nie będzie on zbyt ruchliwy i z pewnego powodu będzie siedział na tyłku w jednym miejscu, bojąc się wystawić na odstrzał. Tym powodem jest pewna księga rachunkowa, która znajduje się w wiosce rybackiej, w rękach brata szefa policji. Czym prędzej pojedź w oznaczone na mapie miejsce. A właściwie popłyń, bowiem jeżeli zaatakujesz od strony jeziora, misja będzie znacznie łatwiejsza do wykonania, niż gdybyś musiał po kolei przebijać się przez zastępy strażników pilnujące wioski od strony lądu. Po pogrożeniu paluszkiem, główny antagonista tej misji chętnie odda Ci wszystkie papiery.

1 - APR Misja I - Zabójstwo szefa policji | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
2 - APR Misja I - Zabójstwo szefa policji | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
Teraz pora pojechać na posterunek policji i wykończyć cel - APR Misja I - Zabójstwo szefa policji | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Teraz pora pojechać na posterunek policji i wykończyć cel. Kiedy będziesz zbliżał się do budynku, w którym rezyduje szef policji, uważaj na typa z wyrzutnią RPG. Postaraj się go jak najszybciej wyeliminować, gdyż może być nieco upierdliwy w chwili, kiedy na karku będziesz miał watahę jego koleżków. Kiedy się uspokoi, wejdź na posterunek o z zimną krwią wykończ mundurowego.

3 - APR Misja I - Zabójstwo szefa policji | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
A przyjaciel jak zwykle, znowu popadł w kłopoty - APR Misja I - Zabójstwo szefa policji | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

A przyjaciel jak zwykle, znowu popadł w kłopoty. Zatrzymał jadący konwój, ale znowu musi skorzystać z Twojej pomocy. Niestety, droga jest zablokowana przez zwalone drzewo. Podrzuć najbliższym zbiorom kilka granatów, jak najszybciej wystrzelaj resztę i spokojnie zajmij się planowaniem kolejnych kroków.