Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Far Cry 2 - poradnik do gry

Far Cry 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

APR Misja II - Stacja kolejowa | Akt I w Far Cry 2 poradnik Far Cry 2

Misja II - Stacja kolejowa

Na bocznicy kolejowej stoi wagon wypełniony ważnym dla interesów ekonomicznych UFLL gazem. APR nie może dłużej przyglądać się, jak wróg zbija kokosy na wybuchowym interesie, dlatego wynajmuje cię, abyś rozwiązał problem.

Zapłata: 15 diamentów

Zniszcz wagon-cysternę z gazem stojącą na bocznicy stacji kolejowej. W tym celu możesz posłużyć się bądź materiałami wybuchowymi bądź zwykłym granatem. Nie ma to znaczenia, ważne tylko, aby wykorzystana broń miała odpowiednią siłę rażenia. Najbardziej przydatna będzie jednak snajperka, dla użycia której idealny punkt znajdziesz na skalnej skarpie nad stacją. W trakcie eliminacji przeciwników w dole uważaj jedynie, aby nie dać się zajść od tyłu. Poniższa mapka wskazuje opisane miejsce.

Jak zwykle w takich przypadkach, możesz też skorzystać z pomocy przyjaciela - APR Misja II - Stacja kolejowa | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Rozwiązanie alternatywne

Jak zwykle w takich przypadkach, możesz też skorzystać z pomocy przyjaciela. Po otrzymaniu od niego telefonu udaj się we wskazane miejsce i odbierz wskazówki. Okazuje się bowiem, że na jednej z farm znajduje się przedstawiciel UFLL, który odpowiedzialny jest za wysłanie ewentualnych posiłków na pomoc dla atakowanej stacji kolejowej. Jako, że przyjaciel ma interes w zlikwidowaniu tych żołnierzy, prosi Cię o zajęcie się wstrzymującym posiłki przedstawicielem.

1 - APR Misja II - Stacja kolejowa | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
Po zastrzeleniu przedstawiciela jedź na stację kolejową - APR Misja II - Stacja kolejowa | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Po zastrzeleniu przedstawiciela jedź na stację kolejową. Podobnie jak w przypadku gdybyś przechodził tę misję bez udziału przyjaciela skorzystaj ze skalnej półki górującej na bezładnie poustawianymi wagonami. Kiedy wyczyścisz snajperką terez zejdź na dół, wykończ pozostałych przy życiu przeciwników i podłóż materiały wybuchowe pod cysternę. Lub też po prostu rzuć w jej kierunku granat.

2 - APR Misja II - Stacja kolejowa | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry
Po wykonaniu zadania otrzymasz telefon od kumpla, który w międzyczasie zastawił pułapkę na pociąg przewożący najemników UFLL - APR Misja II - Stacja kolejowa | Akt I w Far Cry 2 - Far Cry 2 - poradnik do gry

Po wykonaniu zadania otrzymasz telefon od kumpla, który w międzyczasie zastawił pułapkę na pociąg przewożący najemników UFLL. I oczywiście jak zwykle wpakował się w kłopoty wymagające Twojej interwencji. Jedź więc w oznaczone na mapie miejsce i pomóż przyjacielowi w potrzebie.